Zimowe ferie z Focus Mall Piotrków Trybunalski
Galeria Focus Mall pamiętając zawsze o naszych młodych Klientach zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną na FERIE Z FOCUS MALL. Od 15 do 20 lutego na każdy dzień zaplanowano różne atrakcje.
Najwyższa pora zaplanować walentynkowy wieczór. Ciekawą propozycję ma dla zakochanych (i nie tylko) piotrkowski MOK. W Dzień Św. Walentego (14 lutego) w sali widowiskowej przy alei 3-go Maja 12 odbędzie się koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w wykonaniu pochodzących z Piotrkowa artystów.
Utwory Mozarta, Haendla, Vivaldiego i innych znanych kompozytorów będzie można usłyszeć podczas kolejnego piotrkowskiego wieczoru muzycznego, który odbędzie się w nadchodzącą niedzielę (7 lutego) w Kościele Akademickim Panien Dominikanek.
Piotrków: Koncert
"Ja, ziarnko piasku" to tytuł ostatniej płyty piotrkowskiej grupy poetycko-muzycznej "Przeznaczenie", którą zespół będzie promować podczas koncertu w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie już w ten piątek (29 stycznia).
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę „Sztuka okopowa”, której otwarcie nastąpi w piątek (29 stycznia) o godzinie 13.00 w salach muzealnych przy Placu Zamkowym 4.
Choć od świąt Bożego Narodzenia minął już ponad miesiąc, w Piotrkowie w dalszym ciągu kolędują. W nadchodzący weekend czekają nas aż dwa koncerty z takim repertuarem. W obu w roli głównej wystąpi działający przy piotrkowskim MOK-u Chórek Malutki.
Dla tych, którzy zatęsknili już za świątecznym nastrojem, mamy znakomitą wiadomość. Już dzisiaj (18. stycznia) w Kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie odbędzie się "Wieczór kolęd" przygotowany przez Państwową Szkołę Muzyczną im. I.J.Paderewskiego - będzie to znakomita okazja, aby znów poczuć magię świąt.
"Survival" to premierowe przedstawienie łódzkiego Teatru im. Stefana Jaracza, które już 23 stycznia będzie można obejrzeć w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Spektakl jest gorzką satyrą, ironicznym obrazem "sztuki przetrwania", doskonale opisującym stosunki panujące we współczesnym biznesie medialnym.
Instalacje, obiekty przestrzenne, filmy i perfomance - to elementy projektu Michała Bałdygi, który prezentowany będzie już od dzisiaj w Piotrkowie.
Tomaszów: Schleswig-Holstein na fotografii
Jeden z najsłynniejszych pancerników II wojny światowej Schleswig-Holstein można oglądać w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim. Oczywiście tylko na fotografiach, bowiem wrak słynnego okrętu spoczywa na dnie Bałtyku u wybrzeży Estonii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat