ARTYKUŁ SPONSOROWANY

3…2…1… Akcja! Kino Helios znów otwarte!

Środa, 08 lipca 2020 535
Od piątku, 3 lipca, działalność w galerii Focus Mall wznowiło kino Helios, uzupełniając pakiet ogólnodostępnych seansów opcją kameralnych, prywatnych projekcji filmowych. To prawdziwa gratka dla wielbicieli projekcji na dużym ekranie!

Na tę chwilę czekało wielu kinomanów z Piotrkowa i okolic. Po ponad 3,5 miesiącach zamknięcia, kino Helios znowu zaprasza na projekcje filmowe. Już w pierwszy weekend, w repertuarze znalazło się 12 tytułów, wśród nich 3 premiery (Tylko sprawiedliwość, Czworo dzieci i COŚ oraz Coś się kończy, coś zaczyna) i 2 prapremiery (Pojedynek na głosy i Na Topie). Pełny repertuar dostępny jest na terenie kina oraz na stronie www.helios.pl.

 

Przejmij kino ze swoją paczką!

Od 3 lipca kino Helios oferuje wyjątkową możliwość rezerwacji seansu na wyłączność! Opcja dostępna jest już dla pojedynczego kinomana, ale warto zabrać na film swoich przyjaciół lub rodzinę! Maksymalna liczba osób biorących udział w projekcji nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 osób) wynosi 200 złotych. Dodatkową zachętą może być fakt, iż w czasie tych projekcji nie ma obowiązku zakrywania nosa i ust maseczką. Jesteś wśród swoich!

 

Bezpieczna rozrywka w Focus Mall

W celu ochrony widzów i personelu kina, Helios wprowadził szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo na terenie obiektu. Dlatego też po każdym seansie sale kinowe są wietrzone i dezynfekowane, a hol i toalety odkażane co godzinę. Zarówno pracownicy, jak i klienci kina zobowiązani są do osłaniania ust oraz nosa przy pomocy maski albo przyłbicy (także podczas seansu) oraz dezynfekowania rąk podczas wchodzenia na salę. Ograniczenie liczby widzów równe połowie miejsc w sali kinowej obowiązuje podczas wszystkich projekcji, a miejsca bezpośrednio sąsiadujące mogą zajmować wyłącznie osoby mieszkające wspólnie oraz opiekunowie dzieci i osób z niepełnosprawnością.

 

Bezpieczeństwo klientów i pracowników to także priorytet Focus Mall. Aby ułatwić im przystosowanie się do wytycznych, w centrum rozmieszczono plakaty i infografiki, które w przyjazny sposób przypominają o obowiązujących zasadach. Warto przypomnieć, że osłanianie nosa i ust maseczką lub przyłbicą oraz zachowanie bezpiecznej odległości co najmniej 2 m od drugiej osoby obowiązują na terenie całej galerii. Podczas zakupów należy regularnie dezynfekować ręce lub zakładać jednorazowe rękawiczki, a posiłki mogą być spożywane wyłącznie w strefie foodcourt lub restauracjach. W strefach wejściowych, w toaletach oraz w strefie restauracyjnej umieszczono dozowniki z płynem odkażającym, a często dotykane powierzchnie, takie jak poręcze czy klamki, są dezynfekowane ze zwiększoną częstotliwością.

 

 

Na poczucie bezpieczeństwa i relaksu podczas pobytu w galerii wpływają nie tylko działania podjęte przez jej zarządcę, ale przede wszystkim solidarność klientów w stosowaniu się do zaleceń. Pamiętajmy, że noszenie maseczki to nie tylko ochrona, ale też przejaw życzliwości wobec innych.


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat