34 projekty zgłoszono do Budżetu Obywatelskiego Piotrkowa

Strefa FM Poniedziałek, 14 września 20208 1668
Zakończył się nabór wniosków do budżetu obywatelskiego 2021. Piotrkowianie zgłosili ponad 30 projektów, które teraz będą weryfikowane pod względem formalno-prawnym. Następnie mieszkańcy wybiorą te, które ich zdaniem warto zrealizować.

- Również i w tym roku dopiero pod koniec terminu składania propozycji projektów do budżetu obywatelskiego wnioski zaczęły napływać lawinowo - podsumował zakończoną właśnie akcję przyjmowania dokumentów Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta. Jak dodał - teraz sprawdzamy czy proponowane inwestycje mają być realizowane na terenach należących do miasta oraz czy szacunkowy koszt nie przekracza maksymalnej wartości przeznaczonej na daną kategorię.


W tym roku głosować będzie można wyłącznie drogą elektroniczną na platformie piotrkowianiedecyduja.pl. Głosować będzie można od 19 października do 1 listopada, a zwycięskie projekty poznamy do 15 listopada.


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.09.2020 18:56

Jest jakiś parking przed kościołem? Na Jeziornej już zrobiony!!!

40


dobrze ~dobrze (Gość)14.09.2020 13:40

Sporo tych projektów.

72


zxx ~zxx (Gość)14.09.2020 21:06

projekt jest jeden zrobmy cos dla ludzi darmowa linie mzk i nie gasic latarni na glownych ulicach bo mieszkaja jeszcze dzieci i kobiety ktora boja sie po ciemku chodzic nawet jak nie jest godzina 22

62


gość ~gość (Gość)14.09.2020 13:37

Zamiast zajmować się podobnymi rzeczami, osoby u władzy niech ściągną do Piotrkowa jednego dużego inwestora. Chcemy chleba nie igrzysk.

94


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat