ARTYKUŁ SPONSOROWANY

28 listopada Focus Mall otwarty do godz. 22:00

Piątek, 27 listopada 2020 5132
W piotrkowskim centrum handlowym Focus Mall, już w sobotę 28 listopada, na mocy rozporządzenia, zostaną otwarte wszystkie sklepy, które przez ostatnie blisko trzy tygodnie, musiały być zamknięte. To oznacza, że centrum wznawia prawie pełną działalność przed Świętami. Nadal zamknięte pozostaną: kino i siłownia a restauracje i kawiarnie będą mogły działać w trybie na wynos i dowóz.
mat. Focus Mall

 

Otwarcie wszystkich sklepów zbiega się w czasie ze światowym świętem zakupów – Black Friday, które w naturalny już sposób przerodziło się w cały weekend promocji. Sklepy i butiki w Focus Mall na sobotę 28 listopada przygotowały dla swoich Klientów oferty specjalne, w tym rabaty nawet do -70%. To doskonała okazja by uzupełnić jesienno – zimową garderobę i zrobić pierwsze przedświąteczne zakupy. W tym dniu całe centrum czynne będzie także o godzinę dłużej – do 22:00. Wydłużenie godzin otwarcia sklepów pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa Klientów i jest odpowiedzią na zainteresowanie ze strony branży handlowej, która przez pandemię jest jedną z najbardziej poszkodowanych. Szczegółów promocji w poszczególnych sklepach należy szukać na ich witrynach.

 

- Bardzo się cieszymy, że nasze sklepy znów będą otwarte dla Klientów. Centra handlowe to jedne z najbezpieczniejszych pod kątem higienicznym miejsc publicznych. Focus Mall utrzymuje wprowadzone na początku epidemii wszelkie środki gwarantujące utrzymanie najwyższych standardów sanitarnych. Apelujemy także do Klientów o przestrzeganie zasady DDM: Dezynfekcja-Dystans-Maseczka. Tylko wspólna troska sprawi, że zakupy będą bezpieczne, szczególnie w przedświątecznym czasie. Bezpieczeństwo to nie jedyna zaleta zakupów stacjonarnych. W porównaniu do, często rozczarowujących, zakupów internetowych, tu kupujemy wszystkimi zmysłami – możemy produkt zobaczyć na żywo, dotknąć, poznać jego jakość. Na koniec zakupów zachęcamy także do korzystania z ofert naszych restauracji, warto wziąć do domu „coś na ząb" - mówi Olga Wiernicka, Marketing Manager Focus Mall.

 

W grudniu br. okazji do spokojnych zakupów będzie więcej. 13 i 20 grudnia to niedziele handlowe. Rząd planuje także wprowadzić dodatkową niedziele handlową w dniu 6 grudnia. We wszystkie weekendy handlowe (piątek, sobota, niedziela) Focus Mall będzie czynny do godz. 22:00, dając tym samym więcej czasu na świąteczne zakupy.

 

 


Zainteresował temat?

2

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat