22-latek odpowie za rozbój

PolicjaRadomsko Piątek, 14 czerwca 20197 4930
Pobił mieszkańca powiatu radomszczańskiego i ukradł mu portfel. 22-letni mieszkaniec Radomska został aresztowany.
fot. policja

10 czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zgłosił się pokrzywdzony mężczyzna, poinformował policjantów, że dwa dni wcześniej został pobity i okradziony przez poznanego tego samego dnia mężczyznę. - Pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, doszło do szarpaniny, w trakcie której napastnik uderzył w nos zgłaszającego – relacjonuje oficer prasowy komendy w Radomsku. - Następnie napastnik ukradł pokrzywdzonemu portfel, w którym znajdowała się m.in. karta bankomatowa. Podejrzewany o to przestępstwo tego samego dnia kilkukrotnie płacił skradzioną kartą. Tego samego dnia w nocy świadek przestępstwa rozpoznał sprawcę, o czym poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

 

Funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radomska, któremu przedstawiono zarzuty dotyczące rozboju, uszkodzenia ciała i kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa .został aresztowany na 3 miesiące.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.06.2019 11:29

Bez przesady przecież nikogo nie zabił, ale w was jadu ludzie opanujcie się dajcie mu szansę.

017


ghjghjg ~ghjghjg (Gość)14.06.2019 12:40

Mam nadzieję, że bandytę spotka należyta kara - ciepła cela, ciepłe posiłki, lepsza opieka, jak na NFZ, dostęp do edukacji. To na pewno nauczy bandytów, by więcej nie popełnili przestępstw (co jest większym sarkazmem - to, że to napisałem, czy to, że w polskim prawie to jest sprawiedliwością?)

40


Romeo ~Romeo (Gość)14.06.2019 08:14

I kolejny darmozjad do utrzymania za podatki. Obowiązkowo z kulą u nogi i do roboty zagnać gnoja !!!

241


.gość ~.gość (Gość)14.06.2019 09:30

Rozbój, uszkodzenie ciała, kradzież. Grozi kara do 12 lat, a dlaczego nie od 12 lat ?

222


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat