21-latka odpowie za posiadanie narkotyków

PolicjaTomaszów Środa, 14 sierpnia 20191 6526
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 21-letnią kobietę, która miała przy sobie blisko 10 gramów narkotyków. Za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających usłyszała zarzut zagrożony karą do 3 lat więzienia.

Tomaszowscy kryminalni uzyskali informację o mieszkance Tomaszowa, która może posiadać zabronione prawem środki odurzające. We wtorek (13 sierpnia) przed godz. 14 policjanci zauważyli kobietę na jednej z ulic Tomaszowa Mazowieckiego. Przeszukali jej torebkę, znaleźli słoik, w którym kobieta miała schowane 9 dilerek z zawartością zielonego suszu. W portfelu natomiast znaleźli jedną dilerkę z białym proszkiem. Po badaniu próbek specjalistycznym testerem do narkotyków ustalono, że substancje to mefedron i marihuana. Dało to podstawy do przeszukania jej mieszkania, gdzie policjanci znaleźli kolejną dilerkę z marihuaną. Kobietę zatrzymano i przedstawiono jej zarzut, grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bezdomny ~Bezdomny (Gość)14.08.2019 13:13

Szkoda, że dziewczyna nie jest z P.T.
Tu mogła by się powołać na pana Durczoka, a tak to pewnie areszt...

94


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat