21 kierowców zaparkuje przy ul. Rusałki

Strefa FM Czwartek, 10 grudnia 202021 2361
Na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie Trybunalskim powstaje parking, chodnik i fragment ścieżki rowerowej. Część infrastruktury ma być gotowa jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
fot. UM Piotrków


21 miejsc postojowych powstanie wzdłuż ulicy Rusałki. Dwa z nich będą służyć osobom niepełnosprawnym. Poza parkingiem powstanie też szeroki chodnik, który połączy ulice Jeziorną i Żeglarską. Przy tej ostatniej drogowcy wybudują także fragment ścieżki rowerowej. A wszystko to za blisko 200 tysięcy złotych - tyle bowiem wyniesie koszt zaplanowanych robót.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_ffc ~gość_ffc (Gość)10.12.2020 20:26

To jest dla statystyk by miejsca parkingowe się zgadzały w wyliczeńach

70


gość_mieszkaniec osiedla ~gość_mieszkaniec osiedla (Gość)11.12.2020 06:58

Rusałki, a co to za wazna ulica???
Nie dlugo to sciezki w lesie będą wyłożone kostka, a gliwna ulica Jeziorna kiedy???? Chodnika brakuje i dziura na dziurze, ale najwazniejsza Rusalki gdzie jeden samochod na dzien wjeżdża, a ten parking to komu?? Przeciez jest ogromny parking pod kościołem ??? Znowu nasze pieniadze idą na zamalowanie trawki na zielono
Dziadostwo

100


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)11.12.2020 08:55

Czyli kolejni mieszkańcy z wierzej zapłacą większy podatek ??

40


gość_duuuuuusst6 ~gość_duuuuuusst6 (Gość)11.12.2020 08:06

Tak, Rusałki a od ulicy Wroniej do Granicznej idzie się Roosevelta rowem aby człowieka samochód nie staranował. 30 lat temu było lepiej bo były trzy autobusy do Granicznej i nie było takiego ruchu. Wstyd aby w 21 wieku w "mieście" aby dojść do domu przy Granicznej człowiek idzie rowem, dociera cały zachlapany w mokrych butach.

120


22 kierowca ~22 kierowca (Gość)11.12.2020 12:40

Ja też się wcisnę.

50


gość_5g ~gość_5g (Gość)11.12.2020 07:25

Mega osiągnięcie. Gdyby to dotyczyło 210 kierowców to OK.

40


Bolek ~Bolek (Gość)10.12.2020 22:00

Parking przy kościele, plac zabaw przy kościele, lokal wyborczy na plebani itp. , scieżka rowerowa do?, a ul Jeziorna dziurawa i bez chodników jak dukt leśny!

110


gość_brukarz ~gość_brukarz (Gość)10.12.2020 14:49

Niech kładą kostkę przy tej temp.i śniegu..Na wiosne poprawki.Ale co ja tam wiem.

91


gość_gość ~gość_gość (Gość)10.12.2020 17:28

Szokalski wie wszystko

90