2020 rokiem Jana Pawła II w województwie łódzkim

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 03 czerwca 20193 1609
Sejmik ogłosił rok 2020 rokiem Jana Pawła II w województwie łódzkim. Taki wniosek złożyli radni Polskiego Stronnictwa Ludowego.
lodzkie.pl

- Pomysł ten został przegłosowany jednogłośnie – podkreśla wicemarszałek Zbigniew Ziemba z PiS. - Jan Paweł II jest niekwestionowanym autorytetem dla większości Polaków. Na pewno warto tą ważną dla historii Polski i Kościoła przypominać również w takiej formie – dodał.

 

Podobną uchwałę podjął w piątek sejmik województwa małopolskiego.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

X2 ~X2 (Gość)03.06.2019 09:55

Niby to z jakiej okazji bo dopiero co nagonka medialna była na pedofili w kościele a kiedy wybory się kończą zapada cisza. Papież nie ma żadnych zasług dla kraju umocnił tylko purpuratów w kraju i to tyle a jego wybór może był celowo zamierzony by odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw ważnych bo jak naiwni będą cieszyć się wyborem to łatwiej pójdzie demontaż i grabież kraju i tak się właśnie stało. Jak widać Polak przed szkodą jak i po głupi i dlatego mamy ruinę kraju pod kolejnym zaborem

62


gość ~gość (Gość)03.06.2019 11:04

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że VW zamierza przeznaczyć na elektromobilność 44 mld ? w ciągu najbliższych pięciu lat. Tak, dla informacji

10


jojo ~jojo (Gość)03.06.2019 09:13

Buuuuhhhaaaa!

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat