200 lat, panie Henryku!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 12 października 20201 3578
Henryk Zieliński, rodowity mieszkaniec Żarnowicy w gminie Wolbórz, skończył 100 lat. 12 października jubilata odwiedził burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

Ładuję galerię...

Henryk Zieliński urodził się 10 października 1920 roku w Żarnowicy. Przez całe zawodowe życie pracował w gospodarstwie rolnym i właśnie ta ciężka praca to jego recepta na długowieczność. Jeszcze jako 90-latek czynnie pracował w polu. Dziś, mimo szacownego wieku, cieszy się dobrym zdrowiem, doczekał dwóch córek, czterech wnucząt i trzech prawnucząt. Przez całe swoje życie związany był z Ochotniczą Strażą Pożarną w Żarnowicy

 

12 października 2020 r. pana Henryka odwiedzili burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wraz z Katarzyną Krośnią, zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wolborzu. Były życzenia 200 lat, bukiet kwiatów i okolicznościowa tabliczka. W spotkaniu wzięły też udział sołtys Żarnowicy Kamila Szost, przewodnicząca KGW Żarnowica Wiesława Bogusławska oraz Łukasz Jagiełło radny.

 

200 lat, panie Henryku!!!! 

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_eva ~gość_eva (Gość)18.10.2020 20:58

Nawet podobny do mojego rottweilera

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat