20 ton lodów na podwórku !

Strefa FM Czwartek, 24 kwietnia 20080 2227
Policjanci z komisariatu w Wolborzu otrzymali nietypowe zgłoszenie. Uwierzyli bo zgłaszającym był wójt.
Jak wynikało z informacji, na nieogrodzonej działce jednego z mieszkańców wsi w gminie Wolbórz znajdują się palety z kartonami lodów jednej ze znanych firm. Z takiej okazji korzystali mieszkańcy okolicznych wsi i brali do spożycia niezabezpieczony towar. Na miejsce udali się policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni właściciel posesji miał podpisaną umowę z dystrybutorem lodów.

Kierowcy tirów przywozili mężczyźnie od pewnego czasu każdorazowo po około 20 ton lodów, które po przeładunku ten wywoził już swoimi ciężarówkami do zakładu utylizacji w Kamieńsku. Problem pojawił się, gdy kierowcy dostarczyli zwiększoną ilość lodów. Wówczas zostały one rozładowane na działce znajdującej się przy drodze. Policjanci będą teraz ustalać, jak była sformułowana umowa między dystrybutorem lodów, a mieszkańcem wsi i czy była ona zgodna z prawem. Wyjaśniane będzie również, czy mężczyzna wyrażał zgodę na to, by ludzie brali pozostawiony na jego polu towar. Ustalono, że termin ważności lodów kończył się w miesiącach wakacyjnych. Na miejsce przybyli również pracownicy sanepidu, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i lekarz weterynarii. Obecnie trwają czynności na miejscu zdarzenia.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat