Ogród bez tajemnic: Jak pielęgnować krzewy borówki?
Kto z nas nie lubi borówek? W jaki sposób sadzić i pielęgnować jej krzewy, aby były okazałe i obficie owocowały? Dowiedz się tego oglądając materiał filmowy w TVR.
Wraca spór o GMO
31.07.2014 11:14
Wraca spór o GMO
Temat GMO od samego początku, wywołuje w Polsce ogromne emocje. Nie inaczej jest teraz, kiedy wraca na mównicę sejmową. Jego przeciwnicy już zapowiedzieli protest przed Sejmem. W ten sposób chcą zwrócić uwagę opinii publicznej na to, że po raz kolejny dochodzi, do próby wprowadzenia zmian w ustawie o GMO.
Gwara wędkarska
21.05.2014 11:40
Gwara wędkarska
Wędkarze posługują się gwarą specyficzną dla pasjonackiej społeczności. Zacznijmy od najważniejszego atrybutu czyli wędziska zwanego potocznie wędką.
Nasi w maratonie łódzkim
Spośród 1638 osób, które ukończyły Łódź Maraton Dbam o Zdrowie znalazło się wielu mieszkańców naszego regionu. Najwyższe miejsca zajęli mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego i Bełchatowa.
Laura Łącz: Zawsze byłam osobą bardzo samodzielną
Z poetycko-muzycznym programem „Między mną a tobą” wystąpiła w Piotrkowie Laura Łącz.
Wskocz na rower i ćwicz w domu
Jazda na rowerze - jedna z najbardziej wszechstronnych form wysiłku fizycznego – połączenie treningu aerobowego, wytrzymałościowego i rozwijającego mięśnie nóg, pośladków, kręgosłupa i dolnej partii brzucha.
Domowe SPA - kilka dobrych rad
Od dawna marzyliśmy o własnym zakątku SPA, miejscu wyjątkowym, zacisznym, odpowiednim do relaksu po ciężkim dniu pracy, chwili tylko dla siebie na wyciągnięcie ręki. Wreszcie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysiłkowi specjalistów taka możliwość jest w naszym zasięgu – można ulokować prywatne SPA w domu.
Afrykańskie wesele wolborzanki
Mimo że jej mąż jest synem parlamentarzysty, byłego wiceprezydenta kraju, za żonę musiał zapłacić... krowami. Taka tradycja. Tych niezwykłych tradycji, z którymi w Południowym Sudanie musiała się zderzyć dziewczyna z Wolborza, było wiele.
W Piotrkowie mniej związków... małżeńskich
To najgorszy rok od 1945 - wynika z danych GUS. Liczba zawartych w ciągu ostatnich miesięcy małżeństw będzie rekordowo niska. Tak to wygląda w skali całego kraju. A w Piotrkowie?
Panie pokochały fitness
08.11.2013 10:20
Panie pokochały fitness
Sport to zdrowie - mówią z reguły ci, którzy nigdy nie doznali kontuzji. Sport to także lepsza sylwetka, zdrowe serce, a nawet sposób na życie. W Piotrkowie zapanowała moda na ćwiczenia. Podobno głównie wśród pań.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat