Połącz dietę z aktywnością fizyczną
Jednym z najlepszych i najzdrowszych sposobów na pozbycie się nadmiaru kilogramów i zachowanie szczupłej figury jest połączenie diety z aktywnością fizyczną. Mimo nadchodzących chłodniejszych dni nie należy rezygnować z codziennej dawki ruchu i dbać o to, co jemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i zgrabną sylwetką.
Jesienne smaki dla zdrowia
Okres jesienny stawia przed organizmem wiele wyzwań. Z uwagi na zmienną pogodę łatwiej o przeziębienia czy infekcje. Nie powinniśmy rezygnować wtedy ze świeżych warzyw i owoców, będących źródłem naturalnych witamin wzmacniających odporność organizmu. Warto sięgać zwłaszcza po produkty sezonowe z krajowych upraw i własnego ogrodu.
Ach co to za ślub...
11.09.2015 14:26
Ach co to za ślub...
Ślub to uroczystość nowożeńców z rodziną w tle. Rozmawiamy z Kaliną Paroll projektantką mody, obecnie mieszkającą w Piotrkowie.
Moda na jesień: styl militarny
Styl militarny, obowiązujący także tej jesieni, może inspirować panie w każdym wieku, ale o proporcjonalnej figurze lub nieco dłuższych nogach niż przeciętnie. Te ostatnie świetnie prezentują się w bryczesach lub w spodniach klasycznych, nawet z kantem.
Koniecznie podkreślona talia.
Dżins forever
21.08.2015 12:56
Dżins forever
Dżins - tkanina kiedyś przeznaczona tylko dla farmerów, dziś wszechobecna w modzie. Klasyczny dżins to błękitno-granatowy. Moc tej tkaniny jest taka, że akceptują ją różne pokolenia i noszą na różne okazje, czy to na festiwal, czy do miasta, do pracy, na randkę, a może na piknik.
- Ostatnimi czasy sztuka jest dziedziną bardziej preferowaną przez kobiety. Może jest to spowodowane tym, ze kobiety coraz bardziej ekspansywnie opanowują różne dziedziny życia - mówiła na antenie Strefy FM Magdalena Olszewska, artysta grafik.
Grają w piłkę, bo lubią
Są amatorami, mają swoje zajęcia, ale znajdują czas, żeby pograć w piłkę.
Jak trafić na dobrego fryzjera?
Jaki powinien być dobry fryzjer? Czym musi się charakteryzować? No i wreszcie - jak na takiego trafić?
Ogród bez tajemnic: Jak pielęgnować krzewy borówki?
Kto z nas nie lubi borówek? W jaki sposób sadzić i pielęgnować jej krzewy, aby były okazałe i obficie owocowały? Dowiedz się tego oglądając materiał filmowy w TVR.
Wraca spór o GMO
31.07.2014 11:14
Wraca spór o GMO
Temat GMO od samego początku, wywołuje w Polsce ogromne emocje. Nie inaczej jest teraz, kiedy wraca na mównicę sejmową. Jego przeciwnicy już zapowiedzieli protest przed Sejmem. W ten sposób chcą zwrócić uwagę opinii publicznej na to, że po raz kolejny dochodzi, do próby wprowadzenia zmian w ustawie o GMO.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat