Pendrive – gadżet użyteczny dla każdego
W ostatnich latach pendrive'y stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów gadżetów reklamowych. Bez trudu wyparły propozycje w rodzaju długopisów czy kubków, stając się nieodłączną częścią targów i konferencji. Skąd bierze się ich atrakcyjność jako upominków reklamowych? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule.
Z cyklu
Gmina Sulejów to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w powiecie piotrkowskim. Znajdziemy tam rzeki, piaszczyste skarpy, plaże i niemal dziewicze lasy. A wśród nich niezwykłe cuda przyrody.
Zapraszamy na Motofestyn do Moszczenicy
W najbliższy weekend (23/24 czerwca) w Moszczenicy odbędzie się ósma edycja Motofestynu.
Wakacyjny Maraton Horrorów
W ramach cyklu, na który zaprasza kino Helios, będzie można zobaczyć m.in. Dziedzictwo Hereditary, określane mianem arcydzieła tego gatunku.
Księgowość i podatki - przekaż je w ręce specjalistów
Prowadzenie księgowości i firmowego rachunku to nie lada wyzwanie, nawet w perspektywie krajowej. A co z przedsiębiorstwami działającymi globalnie? Każdy rynek to inne prawa, procedury i obowiązki. Co zrobić, by nasza księgowość w czasie rzeczywistym reagowała na wszelkie zmiany i nowe wymogi? Idealnym wyjściem może się okazać zewnętrzna obsługa rachunkowa.
Parlament Europejski przyjął unijne przepisy bezpieczeństwa dla dronów
Posłowie poparli przepisy dla całej Unii Europejskiej, zapewniające bezpieczne używanie dronów oraz aktualizujące zasady bezpieczeństwa dla lotnictwa. Zgodnie z nowymi uregulowaniami „latające kamery” będą musiały być projektowane w sposób wykluczający ryzyko dla ludzi.
Kibicuj z Avocado!
13.06.2018 16:10
Kibicuj z Avocado!
Avocado Bowling Club zaprasza wszystkich Kibiców na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Kręgielnia będzie transmitować mecze fazy grupowej oraz wszystkie mecze pucharowe. Oprócz wspólnego kibicowania, Avocado zapewnia moc atrakcji i bogatą ofertę.
Jak osiągnąć niezależność finansową? Poznaj wskazówki, które Ci to ułatwią
Dla wielu osiągnięcie niezależności finansowej i przejście na wcześniejszą emeryturę wydaje się mrzonką. Piękną, ale niemożliwą do osiągnięcia. Tymczasem istnieją przykłady osób, które dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie finansowej osiągnęły niezależność jeszcze przed 40. Dziś podpowiemy, jak można zbliżyć się do tego celu.
ESMA – ograniczenia dla inwestorów forex i CFD
Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) powołany został w zastępstwie Komitetu Europejskich Regulatorów Rynku Papierów Wartościowych (CESR). Od czasu powołania nowego urzędu nadzorczego rynki finansowe muszą mierzyć się z kolejnymi obostrzeniami oraz ograniczeniami.
Szorowarki do posadzek – dlaczego warto mieć je w swojej firmie?
Szorowarki to urządzenia, przy pomocy których możliwe jest utrzymanie posadzki w firmie w nienagannej czystości. W znacznej mierze sprzęt ten wyposażony jest w specjalne szczotki, które stykając się z podłożem, polerują je. Warto jednak dokładnie wiedzieć, jak działają urządzenia tego typu i jakie są ich wady i zalety.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat