Wyrzeźbił kołyskę dla przyszłego króla Anglii
W szkole nie szło mu zbyt dobrze. Do wyboru miał dwie opcje – zostać rockmanem, albo rzeźbiarzem. Wybrał to drugie. Dziś pracuje nad meblem, który będzie prezentem dla potomka książęcej pary. W kołysce, którą wykona rzeźbiarz z Tuszyn-Lasu był może sypiał będzie przyszły król Anglii.
Agnieszka Konieczna: Jedyna Taka
Skacze ze spadochronem, lata na paralotni, kiedy ma ochotę, spontanicznie pakuje walizkę i jedzie nad polskie morze. Regularnie bywa u fryzjera, kosmetyczki i uwielbia zakupy. Ot, kobieta. Taką daje się poznać Agnieszka Konieczna z Piotrkowa, która od dwudziestu lat porusza się na wózku inwalidzkim. Aktywna i spontaniczna Agnieszka zachęca do głosowania na nią w pierwszym ogólnopolskim konkursie na “Miss Wózka”.
Kolegia odbywają się w salonie
...czyli jak powstaje “Babski Bełchatów”

Wydawca: Magdalena Gajewska, redaktor naczelna: Magdalena Gajewska, skład: Magdalena Gajewska, dziennikarze: Magdalena Gajewska i mąż Łukasz. To coś na wzór stopki redakcyjnej “Babskiego Bełchatowa”, gazety lokalnej, nowej, innej i tworzonej z wielką pasją o bełchatowiankach i dla nich. “Babski Bełchatów” to pismo między innymi dla młodych mam tworzone z małym Brunonem na rękach. Pismo, w którym relacje między dziennikarzami układają się świetnie, a kolegia redakcyjne odbywają się w salonie.
W koncentracji pomagają mi myśli o sukcesie
Wszystko zaczęło się od stołu

Kiedy do szkoły kupiono dwa stoły bilardowe, Anita od niechcenia podeszła do jednego z nich i zaczęła “polować” na bile. To było trzy lata temu. Dziś nie wyobraża sobie życia bez bilardu. Widać, że to sympatia odwzajemniona, bo kilka dni temu na mistrzostwach Polski juniorów w pool bilardzie została wicemistrzynią Polski (w odmianę 9 bil). Anita Sochacka, gimnazjalistka ze Srocka, opowiada o swoich sukcesach i o tym, jak nie może już przestać grać.
Wiosna w pełni. Zacznij biegać!
Wiosna w pełni, na dworze coraz cieplej i wielu z nas zaczyna planować ruch na świeżym powietrzu. Jednym z pomysłów, najprostszym, najtańszym i coraz bardziej popularnym jest bieganie. Jak przygotować się do biegu, by uniknąć kontuzji i czerpać radość z tego sportu, doradza mgr fizjoterapii Piotr Drząszcz z Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat