Do urzędników, nauczycieli i pracowników spółek miejskich
Drodzy pracownicy Urzędu Miasta, szkół i spółek miejskich. Pragnę Was uspokoić i poinformować, że rozpowszechniane plotki o tym, iż rzekomo, gdy zostanę wybrana Prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego to nastąpią zwolnienia pracowników, jest nieprawdziwa.
7 rozwiązań na Piotrków przyszłości
Rozmowa z Radosławem Buchalskim, kandydatem na radnego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Pożyczki Dla Zadłużonych Online Są, Zapraszamy
Większość osób zadłużonych popełnia jeden podstawowy błąd – ma nieprzyzwoicie negatywne nastawienie do siebie, społeczeństwa i na ogół do całej rzeczywistości. Przecież to nie pomaga! Pogrążenie się w mrocznych myślach nie pomaga Tobie w spłacaniu swoich zobowiązań i długów. Ekassa.pl Tobie wierzy, docenia Twoje starania i traktuje Ciebie z pełnym szacunkiem.
Nowe priorytety dla Piotrkowa
Wielość inwestycji, które zostały zrealizowane przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka, jego współpracowników oraz radnych z klubu „Razem dla Piotrkowa”, sprawia, że Piotrków staje się miastem pięknym, nowoczesnym i dynamicznym. Blask odzyskują zaniedbane kamienice, powstają nowe parkingi i ścieżki rowerowe, kolejne ulice są remontowane, powstają nowe boiska i place zabaw. Nie brakuje także inwestycji w środowisko, jak chociażby rozbudowa sieci ciepłowniczej, termomodernizacja budynków, budowa kanalizacji sanitarnej czy wodociągów. Dzięki rewitalizacji Starego Miasta i terenów Podzamcza powstają nowe mieszkania dla młodych rodzin, a na placu Pofranciszkańskim stanęła mediateka - innowacyjne centrum nauki, kultury i edukacji.
Wspólne listy Koalicja Obywatelska Platforma Nowoczesna
Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, pozostał już mniej niż tydzień do głosowania, natomiast cisza wyborcza będzie obowiązywała już od najbliższej soboty. Koalicja Obywatelska przedstawia kandydatów z okręgu piotrkowskiego, na których będą mogli Państwo oddać swój głos. Wśród nich znajduję się Marlena Wężyk-Głowacka, Kandydat na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Paweł Kowalczyk, "jedynka" do Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Czy Warszawska Wola to dobre miejsce na wynajęcia biura?
Pod względem ilości powierzchni biurowej Warszawa bez wątpienia należy już do europejskiej czołówki, a pod względem szybkości przyrostu liczby metrów kwadratowych na pewno jest wśród liderów. W stolicy można wskazać kilka miejsc, gdzie skupisko biurowców jest wyjątkowo duże. Na pewno należą do nich Mokotów oraz Śródmieście, ale od kilku lat coraz więcej wysokiej klasy biur powstaje na Woli. Można śmiało powiedzieć, że Warszawska Wola jest w tym momencie najmodniejszym miejscem, jeśli chodzi o wynajęcie biura w Warszawie.
Piotrkowianie oglądali nowy pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
Pachnący nowością Impuls2 przyjechał w niedzielny poranek do Piotrkowa Trybunalskiego. Pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która na stałe ma zawitać do naszego miasta od marca, spóźnił się pół godziny.
Pilica w Sulejowie w końcu zostanie pogłębiona?
W ostatnich kilkudziesięciu latach dno Pilicy podniosło się o około metr, wzrosło więc również zagrożenie powodziowe w Sulejowie. Poza pogłębianiem dna od wielu lat planowane są również prace przy zbiorniku Zalewu Sulejowskiego, które mają przywrócić jego funkcje związane z ochroną mieszkańców przed powodzią. Pytanie tylko kiedy?
Paweł Kowalczyk stawia na zdrowie i rozwój
Paweł Kowalczyk, kandydat Koalicji Obywatelskiej nr 1 do Sejmiku Województwa Łódzkiego nie marnuje swojego czasu podczas kampanii wyborczej. #PostawNaZdrowieIRozwój – tak prezentuję się hasło wyborcze „jedynki” na liście KO i właśnie w tych dziedzinach Paweł czuje się najlepiej.
O gospodarce i seniorach - rozmowa z Marleną Wężyk-Głowacką
Rozmowa z Panią Marleną Wężyk-Głowacką, kandydatką na urząd Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat