Ogólnopolskie Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w zapasach
W dniach 24 i 25 maja w sali Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej odbywają się Ogólnopolskie Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym.
Pożegnanie reprezentantów Piotrcovii i Piotrkowianina
Dla Anny Wasilewskiej, Andjeli Ivanović, Zoricy Despodovskiej, Kingi Gutkowskiej, Klaudii Cygan, Marcina Schodowskiego, Orfeusa Andreou i Dmytro Zinchuka środowy mecz był ostatnim w barwach piotrkowskich drużyn, natomiast Agata Wypych, która jest w ciąży i Artur Urbański, który został wypożyczony z Piotrkowianina do czeskiego HC Banik Karvina mogą jeszcze do Piotrcovii i Piotrkowianina powrócić, Agata Wypych być może na ławkę trenerską. Tak, czy inaczej po charytatywnym meczu pomiędzy tymi drużynami wszystkim tym zawodniczkom, zawodnikom i trenerowi podziękowano za ich wkład w rozwój piotrkowskich drużyn.
Tym razem wywalczyli cztery medale
Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wywalczyli cztery medale podczas drugiej kolejki Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego.
Reprezentanci BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski w miniony weekend zainaugurowali sezon podczas turnieju w Poznaniu i zrobili to w bardzo dobrym stylu. Aktualne mistrzynie i mistrzowie Polski rywalizowali na pl. Wolności. O zwycięstwo walczyło 15 drużyn, 8 żeńskich i 7 męskich. Przez dwa dni rozegrano ponad 40 spotkań. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn triumfowali zeszłoroczni mistrzowie Polski, czyli zespół BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.
Finał PP na Stadionie Miejskim
Znamy już datę i godzinę finału Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego, który zostanie rozegrany w trybunalskim grodzie. Mecz odbędzie się 26 czerwca 2019 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Żwirki 6. Szczegółowy termin ustalono podczas spotkania, w którym wzięli udział Adam Kaźmierczak, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, Krzysztof Chojniak, Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN oraz prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, Andrzej Kacperek, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego oraz Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Wiktoria Guść lepsza od seniorów
Wiktoria Guść, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski wywalczyła brązowy medal podczas Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców, które w niedzielę zakończyły się w Olsztynie. Nasza zawodniczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi i zdobywa medale, w tym przypadku podczas wyścigu na 400 metrów stylem dowolnym.
Piotrcovia kontra Piotrkowianin. Zagrają charytatywnie na zakończenie sezonu
Charytatywny mecz na rzecz Domu Dziecka zagrają w środę Piotrcovia z Piotrkowianinem. W ten sposób nasze zespoły zakończą sezon.
Concordia zrewanżowała się Polonii
W rundzie jesiennej UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski przegrał z Polonią Gorzędów, która jest liderem piotrkowskiej klasy B (II grupa), tracąc aż pięć bramek. W sobotę piotrkowianie zrewanżowali się na własnym boisku, wygrywając 3:1 (2:1) i zmniejszyli dystans do pierwszej drużyny. Polonia Gorzędów ma w tej chwili 41 punktów na koncie, natomiast piotrkowski zespół już 36, ale rozegrał jeden mecz mniej.
Polonia pokonała wicelidera i powoli może świętować awans
Świt Kamieńsk był jedynym zespołem, który teoretycznie był w stanie dogonić lidera piotrkowskiej okręgówki, czyli Polonię Piotrków Trybunalski, ale w sobotę zespół z Kamieńska definitywnie tę szansę zaprzepaścił, przegrywając z polonistami aż 0:4 (0:1). Jeśli 26 maja piotrkowianie wygrają w Drzewicy, zapewnią sobie awans do IV ligi.
Weź udział w treningu z olimpijczykami
W sobotę, 18 maja do Piotrkowa Trybunalskiego w ramach imprezy Rowerem po zdrowie przyjadą Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki, medaliści olimpijscy, oraz medaliści szosowych mistrzostw świata. O godzinie 13.00 przy pomniku św. Jana Pawła II spotkają się z piotrkowianami, aby zachęcić ich do aktywności ruchowej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat