Władze GKS Bełchatów wciąż czekają na pieniądze od sponsora. Mogą się nie doczekać. Nieoficjalnie wiadomo, że Polska Grupa Energetyczna SA poważnie zastanawia się nad wycofaniem ze sponsorowania górniczego klubu.
Siatkarze PGE Skry Bełchatów dowiedzą się dzisiaj, z kim zagrają w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Wieczorem w Wiedniu odbędzie się losowanie najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie.
Nie udało się przeprowadzić transferu reprezentacyjnej rozgrywającej Lucyny Wilamowskiej z AZS AWFiS Gdańsk do Piotrcovii. Rozmowy z zawodniczką od kilku tygodni prowadził prezes MKS-u.
Liga zaczyna się 1 lipca a zawody zaplanowano trzy razy w tygodniu czyli: wtorek, czwartek i sobota.
Majak nadal trenerem Concordii
W poprzednim numerze pisaliśmy o tym, że posada trenera Concordii Sławomira Majaka jest zagrożona. Zarząd klubu podjął już decyzję o przyszłości szkoleniowca, który poprowadzi Concordię w rundzie jesiennej drugiej ligi. Zostaje także jego asystent Marek Pochopień. Duet trenerski otrzymał jednak swoiste ultimatum - drużyna musi zacząć grać widowiskowo i prezentować się znacznie lepiej niż w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi kadra zespołu piłkarek ręcznych Piotrcovii nie jest jeszcze kompletna.
Po spotkaniach barażowych o udział w nowej II lidze wyjaśniło się już prawie wszystko, jeśli chodzi o skład Ekstraklasy, I, II i III ligi w sezonie 2008/2009. Concordia Piotrków zagra w grupie wschodniej II ligi.
Zakończyły się, organizowane przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnia kolejka przyniosła odpowiedzi na kilka pytań.
III liga: Zwycięstwo na koniec
623 minuty i wystarczy....Oby tego rekordu Concordia nigdy już nie pobiła. W ostatnim meczu sezonu 2007/2008 nasi piłkarze wreszcie się przełamali i strzelili bramki. Ostatnie dziesięć minut zdecydowało o wyjazdowym zwycięstwie podopiecznych Sławomira Majaka.
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek znamy już zwycięzcę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Barwil-Omega rozgromił w zaległym meczu Rubikę aż 6:1, a w następnym spotkaniu zremisował 1:1 z PEUK-Roką. Te rezultaty dały tej drużynie kolejny tytuł mistrzowski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat