Kilka niespodziewanych rozstrzygnięć zanotowano w 15. kolejce ALPN. Swój mecz przegrał lider - Barwil-Omega, który po zaciętej walce uległ Starówce 2:3. Na trzecie miejsce spadł w tabeli zespół Haftiny. Dotychczasowy wicelider przegrał z Drewmalem 3:1. Wysokie zwycięstwo odniósł PEUK-Roka. W meczu z Browarami wynik mógł być nawet dwucyfrowy, ale bardzo dobrze spisywał się w bramce Dariusz Rutkowski, który zapobiegł wyższej porażce.
Bartosz Kurek w Skrze ?
02.06.2008 13:43
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale za kulisami mówi się, że Bartosz Kurek chce przejść do Bełchatowa. Problemem jest jego kontrakt z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
31 maja w sobotę w hali Relax czeka prawdziwa gradka dla miłośników sportów walki. Odbędzie się zawodowa gala Kick Boxingu.
Jeszcze tylko dwie kolejki zostały do zakończenia rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej seniorów. W 28 kolejce zwycięstwa odniosły wszystkie zespoły ze ścisłej czołówki. Lider z Paradyża rozgromił swojego rywala aż 9:0. Po trzy punkty zainkasowały także: Ceramika Opoczno, Zjednoczeni Bełchatów i Świt Kamieńsk.
III liga: Humerski bohaterem
Concordia zapomniała jak strzela się bramki. Trzeci kolejny mecz na własnym boisku i trzeci bezbramkowy remis. Jeśli dodamy do tego wymęczoną wygraną w Głownie i porażkę w Aleksandrowie to wyjdzie nam, że zespół Sławomira Majaka strzelił zaledwie jednego gola w ciągu 450 minut!!! Z taką grą nie można myśleć o pierwszej lidze.
Janosik w Bełchatowie
23.05.2008 10:41
Janosik w Bełchatowie
Paweł Janas już oficjalnie jest trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Kilkanaście dni temu szefowie górniczego klubu zdecydowali o zatrudnieniu byłego selekcjonera reprezentacji Polski, ale umowę podpisali w środę po południu.
Wszystko wskazuje na to, że o awansie do klasy okręgowej zdecydują piotrkowskie derby. Dziś (środa - 21 kwietnia) na boisku w Gutowie Piotrcovia zmierzy się z rezerwami Concordii.
Ze zmiennym szczęściem grały zespoły z powiatu piotrkowskiego w 26. kolejce klasy okręgowej seniorów. Włókniarz Moszczenica i GUKS Gorzkowice przywiozły komplet punktów ze spotkań wyjazowych.
III liga: Żegnaj pierwsza ligo?
Kto nie strzela bramek ten nie wygrywa spotkań. To piłkarskie porzekadło niestety pasuje jak ulał do ostatnich poczynań Concordii. Nasza drużyna w ostatnich czterech meczach zdobyła tylko jednego gola. Na cztery kolejki przed końcem Concordia ma cztery punkty straty do Dolcanu Ząbki i wydaje się, że marzenia o wygraniu rozgrywek trzeba odłożyć.
Na pływalni łódzkiego Startu rozegrane zostały mistrzostwa województwa w kategorii wiekowej (12-13 i 14-15 lat). Znakomicie spisały się dwie pływaczki piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: Paula Misiak i Barbara Wasilewska, które zdobyły trzy złote i srebrny medal.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat