Zapasy: Rosną następcy
10.06.2008 13:15
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia. Startowali nie tylko zawodnicy z Polski. Byli także Duńczycy i Litwini. Organizator turnieju uważa, że wśród młodych zapaśników, których można było zobaczyć w piotrkowskiej hali Relax, są prawdziwe talenty.
Czy można wygrać 7:0, a następnie przegrać aż 0:5? Okazuje się, że można. Taką huśtawkę formy zademonstrowali na przestrzeni tygodnia piłkarze PEUK-Roki. W poprzedniej kolejce rozgromili 7:0 zespół Browarów, aby w następnym meczu ulec Drewmalowi 0:5.
III liga: Koszmar trwa
09.06.2008 11:37
- Nie wiem co się dzieje. Chyba nieźle ktoś w drużynie nagrzeszył, bo to jest wręcz niemożliwe - mówił po spotkaniu z Radomiakiem Radom drugi trener drużyny Concordii Marek Pochopień. Szkoleniowiec miał na myśli strzelecką niemoc piotrkowskich zawodników. Concordia nie strzeliła bramki od 543 minut (wliczając pucharowe spotkanie z Sokołem Aleksandrów).
To będzie już IX Międzynarodowy Turniej o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia. W najbliższą niedzielę (8 czerwca) w piotrkowskiej hali Relax rywalizować będą młodzi zapaśnicy stylu klasycznego (13 - 15 lat).
Duże zmiany w czołówce tabeli grupy I w trzeciej lidze. Wydział Gier Mazowieckiego ZPN zweryfikował wynik meczu 27. kolejki Concordia Piotrków z OKS Olsztyn (na boisku 0-0) jako walkower 3:0 dla olsztynian.
Kiedy po kwadransie meczu w Żarnowie miejscowy LKS prowadził z goścmi z Mierzyna 3:0 wydawało się, że tego spotkania nie może już przegrać. Mierzynianie zaczęli jednak odrabiać straty.
Wszystko jest już jasne. Do klasy okręgowej awansowały: KS Poświętne i Szczerbiec Wolbórz (grupa I) oraz Czarni Radomsko i Piotrcovia (grupa II). Zespoły z Wolborza i Piotrkowa zapewniły sobie awans w ostatnich meczach.
Kilka niespodziewanych rozstrzygnięć zanotowano w 15. kolejce ALPN. Swój mecz przegrał lider - Barwil-Omega, który po zaciętej walce uległ Starówce 2:3. Na trzecie miejsce spadł w tabeli zespół Haftiny. Dotychczasowy wicelider przegrał z Drewmalem 3:1. Wysokie zwycięstwo odniósł PEUK-Roka. W meczu z Browarami wynik mógł być nawet dwucyfrowy, ale bardzo dobrze spisywał się w bramce Dariusz Rutkowski, który zapobiegł wyższej porażce.
Bartosz Kurek w Skrze ?
02.06.2008 13:43
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale za kulisami mówi się, że Bartosz Kurek chce przejść do Bełchatowa. Problemem jest jego kontrakt z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
31 maja w sobotę w hali Relax czeka prawdziwa gradka dla miłośników sportów walki. Odbędzie się zawodowa gala Kick Boxingu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat