Duże zmiany w czołówce tabeli grupy I w trzeciej lidze. Wydział Gier Mazowieckiego ZPN zweryfikował wynik meczu 27. kolejki Concordia Piotrków z OKS Olsztyn (na boisku 0-0) jako walkower 3:0 dla olsztynian.
Kiedy po kwadransie meczu w Żarnowie miejscowy LKS prowadził z goścmi z Mierzyna 3:0 wydawało się, że tego spotkania nie może już przegrać. Mierzynianie zaczęli jednak odrabiać straty.
Wszystko jest już jasne. Do klasy okręgowej awansowały: KS Poświętne i Szczerbiec Wolbórz (grupa I) oraz Czarni Radomsko i Piotrcovia (grupa II). Zespoły z Wolborza i Piotrkowa zapewniły sobie awans w ostatnich meczach.
Kilka niespodziewanych rozstrzygnięć zanotowano w 15. kolejce ALPN. Swój mecz przegrał lider - Barwil-Omega, który po zaciętej walce uległ Starówce 2:3. Na trzecie miejsce spadł w tabeli zespół Haftiny. Dotychczasowy wicelider przegrał z Drewmalem 3:1. Wysokie zwycięstwo odniósł PEUK-Roka. W meczu z Browarami wynik mógł być nawet dwucyfrowy, ale bardzo dobrze spisywał się w bramce Dariusz Rutkowski, który zapobiegł wyższej porażce.
Bartosz Kurek w Skrze ?
02.06.2008 13:43
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale za kulisami mówi się, że Bartosz Kurek chce przejść do Bełchatowa. Problemem jest jego kontrakt z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
31 maja w sobotę w hali Relax czeka prawdziwa gradka dla miłośników sportów walki. Odbędzie się zawodowa gala Kick Boxingu.
Jeszcze tylko dwie kolejki zostały do zakończenia rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej seniorów. W 28 kolejce zwycięstwa odniosły wszystkie zespoły ze ścisłej czołówki. Lider z Paradyża rozgromił swojego rywala aż 9:0. Po trzy punkty zainkasowały także: Ceramika Opoczno, Zjednoczeni Bełchatów i Świt Kamieńsk.
III liga: Humerski bohaterem
Concordia zapomniała jak strzela się bramki. Trzeci kolejny mecz na własnym boisku i trzeci bezbramkowy remis. Jeśli dodamy do tego wymęczoną wygraną w Głownie i porażkę w Aleksandrowie to wyjdzie nam, że zespół Sławomira Majaka strzelił zaledwie jednego gola w ciągu 450 minut!!! Z taką grą nie można myśleć o pierwszej lidze.
Janosik w Bełchatowie
23.05.2008 10:41
Janosik w Bełchatowie
Paweł Janas już oficjalnie jest trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Kilkanaście dni temu szefowie górniczego klubu zdecydowali o zatrudnieniu byłego selekcjonera reprezentacji Polski, ale umowę podpisali w środę po południu.
Wszystko wskazuje na to, że o awansie do klasy okręgowej zdecydują piotrkowskie derby. Dziś (środa - 21 kwietnia) na boisku w Gutowie Piotrcovia zmierzy się z rezerwami Concordii.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat