Jeszcze 9 imprez w Bogusławicach
W Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się w tym roku jeszcze 9 imprez. Najbliższa już w ten weekend - Zawody Krajowe we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.
Drużyna z IV LO potęgą województwa
IV LO z Piotrkowa Trybunalskiego zostało oficjalnym mistrzem województwa w piłce nożnej dziewcząt. W środę 29 maja piłkarki zdobyły mistrzostwo województwa w ramach Licealiady, która zostały rozegrana w Rząśni. W finale piłkarki z IV LO rywalizowały z półfinalistami powiatów: opoczyńskiego, skierniewickiego, pabianickiego i sieradzkiego.
Liverpool czy Tottenham? Obejrzyj wielki finał w kinie Helios!
Jeśli nie znalazłeś się w gronie szczęśliwców, którzy obejrzą sobotni finał Ligi Mistrzów na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie, możesz to sobie częściowo zrekompensować, oglądając najważniejszy w tym roku mecz w klubowych rozgrywkach na ogromnym ekranie w piotrkowskim kinie Helios, słuchając przestrzennego komentarza i odgłosów ze stadionu w najwyższej jakości.
Pierwsza rocznica śmierci Henryka Grabowieckiego
Rok temu zmarł słynny piotrkowski trener zapasów w stylu klasycznym Henryk Grabowiecki. Wychował wielu reprezentantów Polski. Jego najwybitniejszym wychowankiem jest wicemistrz świata Mateusz Bernatek.
III Uszczyn Duathlon Kids już w sobotę
Kolejna edycja imprezy Uszczyn Duathlon Kids odbędzie się już w najbliższą sobotę, 1 czerwca. Uczestnicy tradycyjnie będą się ścigać pieszo i na rowerach,
na kilku dystansach.
12 medali karateków
28.05.2019 10:18
12 medali karateków
W miniony weekend reprezentanci Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate WASHI wystartowali w XXV Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kata, które odbyły się w Sosnowcu. Zawodnicy Piotrkowskiego klubu Oyama Karate zdobyli łącznie 12 medali: 2 złote, 2 srebrne i 8 brązowych.
Ogólnopolskie mistrzostwa SP w zapasach odbyły się w Woli Krzysztoporskiej
137 młodych zapaśników z 11 klubów, reprezentujących 57 szkół podstawowych z terenu pięciu województw. Tak kilkoma liczbami (naprawdę dużymi) można by podsumować Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym, które 24 - 25 maja odbyły się w Woli Krzysztoporskiej. Towarzyszyły one tegorocznemu Świętu Gminy.
Rekordowa wygrana UKS 1909 Concordia
Aż 11-0 wygrali piłkarze UKS 1909 Concordia Piotrków w kolejnym meczu grupy II B klasy. Podopieczni Pawła Płomińskiego pokonali w Grocholicach miejscowy KS.
Polonia awansowała do IV ligi
Gdy mający jeszcze matematyczne szanse na awans Świt Kamieńsk niespodziewanie przegrał z Astorią Szczerców stało się jasne, że Polonia awansowała definitywnie do IV ligi. Zespół Piotrkowa zremisował w ostatnim meczu kolejki w Drzewicy MGKS 1-1.
Amatorskie Mistrzostwa Gminy Sulejów w tenisie stołowym
25 maja w hali sportowej w Witowie - Kolonii odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Gminy Sulejów w tenisie stołowym.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat