Robert Krasoń mistrzem Europy
Piotrkowski sportowiec wywalczył złoty krążek podczas Mistrzostw Europy federacji WAKO w Kickboxingu, które odbywają się w słoweńskim Mariborze. Piotrkowianin rywalizował w formule full contact w kategorii wagowej -81 kg.
Puchar Świata w tomaszowskiej Arenie Lodowej
Zawody Pucharu Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim rozpoczną się w sobotę w tomaszowskiej Arenie Lodowej. Najlepsi młodzi łyżwiarze będą rywalizować m.in. na dystansach 500, 1000, 1500 i 3000 metrów.
Piotrkowscy szczypiorniści poza podium, honor Piotrkowa uratowały jednak dziewczęta
Podczas finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej, do niedawna nazywanych potocznie gimnazjadą, który odbył się w czwartek w Hali Relax piotrkowianie uplasowali się tuż za podium. W finale rywalizowało sześć najlepszych zespołów z naszego województwa. Zwyciężyli łodzianie, natomiast reprezentanci piotrkowskiej SP nr 16 zajęli czwarte miejsce. W piątek w finale tej samej imprezy zmierzyły się dziewczęta, tym razem piotrkowianki, reprezentujące SP nr 2 były najlepsze.
Sport /  
Dobry start piotrkowskich zapaśników
Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego walczyli w miniony weekend (16-17 listopada) podczas Pucharu Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, który odbył się w Wałbrzychu. Czterech reprezentantów piotrkowskiego klubu stanęło na podium.
Uczcili pamięć Jakuba Paprockiego
Kilkudziesięciu zawodników wzięło udział w II piłkarskim Memoriale im. Jakuba Paprockiego, który w niedzielę (18 listopada) został rozegrany w piotrkowskiej hali Relax. Rywalizacja stała na najwyższym poziomie.
Siedem medali piotrkowskich zawodników
Kolejne udane występy zawodników klubu Copacabana Piotrków Trybunalski. Na odbywających się 3 listopada Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jui Jitsu w Gnieźnie, piotrkowscy reprezentanci wywalczyli 3 medale.
Sensacyjna wygrana Piotrkowianina!
Po niespodziewanym zwycięstwie Piotrcovii nad wyżej notowaną Pogonią Szczecin koledzy z Piotrkowianina także wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i pokonali we wtorek Azoty Puławy 32-31. A przypomnijmy, że rywale to czterokrotny medalista mistrzostw Polski.
Wysoka wygrana Polonii
11.11.2018 21:41
Wysoka wygrana Polonii
Piłkarze piotrkowskiej Polonii pokonali na wyjeździe w ostatnim meczu rundy jesiennej klasy okręgowej Start Lgota Wielka 4-0 i zdecydowanie prowadzą w tabeli. Mecz odbył się 11 listopada dlatego zawodnicy z Piotrkowa postanowili dodać małą cegiełkę do obchodów 100-lecia niepodległości Polski (patrz foto).
UKS Piotrcovia najlepsza w turnieju OZPN
Młodzi piłkarze Piotrcovii wygrali Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w piłce nożnej rocznika 2007. Impreza odbyła się w sobotę 10 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie.
Pogoń poległa w Piotrkowie!
Tego nikt się nie spodziewał. W kolejnym meczu Superligi Piotrcovia pokonała Pogoń Szczecin, z którą przez ostatnich 7 lat przegrała wszystkie mecze. Podopieczne Andrzeja Bystrama wygrały w rzutach karnych 6-5 i zainkasowały 2 punkty. W normalnym czasie było 26-26.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat