Wola Krzysztoporska: Gminne Zrzeszenie LZS ma nowy zarząd
Kluby i koła sportowe skupione w Gminnym Zrzeszeniu LZS w Woli Krzysztoporskiej wybierały nowe władze. Była to też okazja do podsumowania działań ostatnich lat. A jest się czym pochwalić.
Mateusz Górny nie zwalnia tempa
Uczeń piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, reprezentujący Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, został mistrzem Polski do lat 18 w biegu na 60 metrów i po raz kolejny w tym sezonie zbliżył się do niepobitego od 27 lat rekordu Polski na tym dystansie.
Huragan najlepszy w trambambule
Adam Haładaj i Wojciech Chęciński (Huragan) wygrali kolejne Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa (Trybunał Cup) w trambambule. W zawodach udział wzięło 9 drużyn.
Trzy piłkarskie turnieje w halowej piłce nożnej pod nazwą Polonia Cup V odbędą się w piotrkowskiej Hali Relax 11 lutego, 13 lutego i 15 lutego. Każdy z nich rozpocznie się o 9.30.
Fatalny początek Piotrkowianina
Tak źle Piotrkowianin nie rozpoczął w tym sezonie żadnego meczu. Zaledwie 10 minut po rozpoczęciu spotkania piotrkowski zespół przegrywał w Zabrzu już 0:9. Ostatecznie piotrkowianie zniwelowali tę przewagę i do przerwy przegrywali 11:14. Wydawało się, że skoro odrobili tyle bramek, zdołąją powalczyć z faworyzowanym rywalem, w drugiej połowie gospodarze jednak dominowali i ostatecznie wygrali ten mecz 27:20.
Działacze Piotrcovii próbują wypełnić lukę w rozegraniu
Kinga Gutkowska dołączyła do zespołu Piotrcovii. W związku z rozpoczęciem urlopów macierzyńskich przez dwie kluczowe zawodniczki tego zespołu - Agatę Wypych i Monikę Kopertowską - działacze byli zmuszeni uzupełnić kadrę.
Japończyk trenuje z polonistami
Rio Suzuki to 20-letni zawodnik, który może występować jako prawy lub lewy pomocnik, urodził się w japońskim mieście Chiba. Zawodnik poznał m.in. najwyższą klasę rozgrywkową Bośni i Hercegowiny z drużyną FK Borac Banja Luka (Bosnian Premier League), a ostatnio reprezentował słoweński FK Koper. Pomocnik będzie trenował z polonistami przez najbliższe kilka dni, później trener Robert Grzesiuk zdecyduje, czy podpisać z nim umowę.
Ekipa AKS niezmiennie wśród najlepszych
Pięć medali wywalczyli zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Seniorów w zapasach. Sportowcy rywalizowali 1 i 2 lutego w Raciborzu.
Najskuteczniejszy w rundzie jesiennej zawodnik piotrkowskiej Polonii strzelił wszystkie bramki dla swojego zespołu podczas wygranego 3:1 (3:1) sparingu z KS Paradyż. Mecz odbył się w sobotę.
Mamrot po raz piąty
04.02.2019 12:49
Mamrot po raz piąty
Piąty raz z rzędu siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje wywalczyli Puchar Chrobrego, tegorocznych zwycięzców poznaliśmy w niedzielę, 3 lutego. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki zespołu Libero Czarnocin, które zdetronizowały dotychczasowe mistrzynie, czyli uczennice I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat