W ostatniej kolejce sezonu 2018/2019, piotrkowskiej klasy B grupa II, seniorzy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonali na wyjeździe rezerwy czwartoligowej Pilicy Przedbórz 2:1 (1:0). Za kilka dni rozegrają dwa najważniejsze mecze w tym sezonie, w barażach zmierzą się z wicemistrzem I grupy - KS Poświętne. Zwycięzca dwumeczu awansuje do klasy A.
Nowy trener Piotrcovii i nowe zawodniczki [Aktualizacja]
Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, nowym trenerem Piotrcovii został Krzysztof Przybylski. Nowy szkoleniowiec poprowadzi pierwszy trening 15 lipca, jego asystentem będzie...były zawodnik Piotrkowianina Konrad Szczukocki. Poza tym 29-letnia Danielle Cristina Joia i o rok młodsza Victoria Macedo zostały nowymi zawodniczkami Piotrcovii. Brazylijki podpisały już kontrakty i 17 lipca wezmą udział w pierwszym treningu zespołu Krzysztofa Przybylskiego.
Polonia przegrała ostatni wyjazdowy mecz
Poloniści zagrali w tym meczu w rezerwowym składzie i nie sprostali Olimpii z Woli Załężnej, przegrywając w przedostatnim meczu tego sezonu 2:4 (1:4). Za tydzień, 15 czerwca nasi piłkarze rozegrają ostatni pojedynek w klasie okręgowej, po którym działacze uczczą awans piotrkowskiej drużyny do IV ligi łódzkiej. Mecz ze Startem Lgota Wielka rozpocznie się o godzinie 17.00.
V Familiada Pływacka już w sobotę
V Piotrkowska Familiada Pływacka odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca w pływalni przy ulicy Belzackiej 106. Leszek Ciechanowski, prezes Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału wszystkie rodziny, których członkowie lubią pływać i rywalizować.
Oskar Jamorski z kolejnym trofeum
Oskar Jamorski z Rękoraja srebrnym medalistą międzynarodowego turnieju bilardowego Junior Cup. Od 31 maja do 2 czerwca w Hali MOSiR oraz Kieleckim Centrum Bilardowym Contact odbył się V Międzynarodowy Festiwal Bilardowy - Kielce 2019. W ramach imprezy juniorzy rywalizowali w EEBC Junior Cup. Reprezentant UKS Snikers Rękoraj stanął tam na drugim stopniu podium.
Human Machine po raz drugi. Tym razem można się sprawdzić na...lotnisku
Human Machine, czyli druga edycja ekstremalnych biegów z przeszkodami odbędzie się 16 czerwca na płycie piotrkowskiego lotniska. Tym razem będzie można pokonać dwie trasy, pierwsza będzie miała długość 6 km i ponad 30 przeszkód, druga 12 km i ponad 50 przeszkód. Przygotowano również trasy dla dzieci.
Badmintonowe święto w trybunalskim grodzie
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie odbędą się od 14 do 16 czerwca w piotrkowskiej Hali Relax. W Piotrkowie Trybunalskim będą rywalizować najlepsi młodzi badmintoniści w kraju. Mistrzowskiego tytułu będzie bronił Mateusz Danielak, reprezentant piotrkowskiego Ruchu.
Piotrkowska bokserka wywalczyła srebrny medal podczas OOM
Piętnastoletnia bokserka Julia Kabzińska, trenująca na co dzień w piotrkowskim klubie Marky Mark Mazur Team, zdobyła srebrny medal podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii wagowej 50 kg.
Concordia powalczy o awans, czy tym razem się uda?
Mistrza piotrkowskiej okręgówki już znamy, nadal nie wiemy natomiast, kto zostanie mistrzem klasy B, w której rywalizuje drugi piotrkowski zespół, czyli UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, który pokonał w niedzielę Victorię Woźniki 3:0 (3:0) i w tej chwili zajmuje drugie miejsce w II grupie. Zawodnicy Concordii zapewnili sobie już drugie miejsce w tabeli, uprawniające do gry w barażach, ale nadal mogą zakończyć rozgrywki na fotelu lidera, wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, ponieważ piotrkowski zespół traci do lidera - Polonii Gorzędów - tylko dwa punkty.
Polonia pokonała Włókniarza Moszczenica
W tym meczu bramki strzelali tylko poloniści i to już od pierwszej minuty. Ostatecznie piotrkowski zespół pokonał drużynę z Moszczenicy 3:0 (1:0). Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat