19-latkowie zatrzymani za narkotyki

PolicjaTomaszów Czwartek, 19 lipca 20181 7539
Mieli przy sobie marihuanę i mefedron. Dwóm zatrzymanym przez policję 19-latkom z Tomaszowa grozi do 3 lat więzienia.
fot. policja

18 lipca tomaszowscy kryminalni obserwowali mercedesa, którym mogły poruszać się osoby związane z przestępczością narkotykową. Kilka minut przed godziną 14 funkcjonariusze zauważyli mercedesa na trasie S-8 na terenie powiatu tomaszowskiego. Drogówka zatrzymała auto do kontroli na zjeździe do miejscowości Kolonia Zawada. W środku było dwóch 19-letnich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. - Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli nielegalne substancje – mówi oficer prasowy komendy policji w Tomaszowie. - Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania 19-latków kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 23 gramy mefedronu i ponad 78 gramów marihuany.

 

Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Dostali zarzuty posiadania narkotyków. Wcześniej mieli już konflikty z prawem.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.07.2018 13:37

No nareszcie coś się dzieje w Tomaszowie bo ostatnio coś ucichło to miasto

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat