Jest rowerowy przewodnik po powiecie bełchatowskim
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wydało „Przewodnik rowerowy po powiecie bełchatowskim”. Mapa zawiera opisy tras rowerowych o różnej długości i stopniu trudności. Mapa powstała przy współpracy z Załogą Rowerową „Zgrzyt”.
Turyści z Bujen najlepsi w kraju
Turyści z gminy Wola Krzysztoporska należą do najlepszych w kraju, co potwierdzili podczas kolejnego startu.
Nowy znak na Stare Miasto
Jak trafić do Zamku Królewskiego, na Rynek Starego Miasta, do cerkwi? O tym turystów odwiedzających Piotrków informować będą nowe lub odnowione tabliczki informacyjne.
Czy Cieszanowice będą kąpieliskiem?
Czy na zbiorniku w Cieszanowicach powstanie kąpielisko?
Czy Polacy to świadomi turyści?
Pensjonat widmo, skrócona wycieczka zagraniczna, zgubiony bagaż – wiele złego może się przydarzyć w czasie podróży, jak się ustrzec przed kłopotami? Odpowiedź jest dość prosta, czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
Osiem kilometrów rowerowej trasy już niebawem
Bełchatowskie starostwo rozstrzygnęło przetarg na wykonanie prawie ośmiokilometrowego powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk. Wykonawca będzie miał trzy miesiące na wykonanie prac. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już pod koniec czerwca tego roku rowerzyści będą mogli korzystać z nowego szlaku rowerowego. Koszt prac to ponad 453 tysiące złotych.
Planują zdobyć Elbrus albo Kazbek
Jerzy Krawczyk i Mariusz Misztela z Piotrkowa nazywają siebie turystami. Ich pasja jest jednak nieco bardziej zaawansowana. Od kilku lat zdobywają wysokie szczyty górskie. W maju planują pierwszą wspólną wyprawę na Kaukaz.
Zimowe szaleństwo na górze Kamieńsk
Sanki, narty, snowboard. Miłośnicy sportów zimowych wreszcie mogą odetchnąć. Przyszła prawdziwa zima. Śnieg, lekki mróz. Amatorów zimowego szaleństwa kusi góra Kamieńsk. W poniedziałek stok otwarto na dobre.
Odblaskowy Anioł odwiedził Piotrków
Maciej Stawinoga, czyli Odblaskowy Anioł w kolejną podróż po kraju wyruszył w wigilię Bożego Narodzenia. Odwiedził między innymi Gdańsk, Warszawę, Bełchatów, a dzisiaj Piotrków. Rozdaje odblaski wszystkim potrzebującym uczestnikom ruchu drogowego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat