180 cm coraz bliżej...

Strefa FM Wtorek, 23 czerwca 20151 4630
Piotrkowska lekkoatletka Aleksandra Nowakowska pobiła swój rekord życiowy w skoku wzwyż. Podczas IX Ogólnopolskiego Mityngu Skoku Wzwyż Kaper Cup 2015, zorganizowanego na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum nr 1 w Iławie, piotrkowianka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 178 cm.

W konkursie pań wystartowało sześć zawodniczek, zwyciężyła Agnieszka Borowska, reprezentantka LKS Zantyr Sztum (182 cm), tuż za nią uplasowała się piotrkowianka Aleksandra Nowakowska. Reprezentantka RKS Łódź, uzyskała taki sam wynik jak trzecia Izabela Mikołajczyk z KS Warszawianka Warszawa. Podczas tych zawodów Ola uzyskała minimum na Mistrzostwa Świata Juniorek Młodszych, które w tym roku odbędą się w kolumbijskim Cali.

Ola jest jedną z najlepszych juniorek młodszych w Polsce, na początku poprzedniego roku została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż, wcześniej zdobyła w Radomiu srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików na otwartym stadionie.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

powiernik powiernikranga27.06.2015 22:19

gratuluję. tak trzymać!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat