18- i 19-latek z zarzutami za kradzieże z włamaniem

PolicjaRadomsko Czwartek, 12 września 20190 3284
Pięć razy włamywali się do różnych obiektów handlowych w rejonie cmentarzy w Radomsku. Sprawcy to 18- i 19-latek. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

W sierpniu radomszczańscy stróże prawa odnotowali kilka włamań do obiektów handlowych w rejonie cmentarzy. Sprawą zajęli się kryminalni. Funkcjonariusze wytypowali sprawców. 10 września zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu radomszczańskiego - 18- i 19-latka. Przedstawiono im już pięć zarzutów dokonania i usiłowania kradzieży z włamaniem. Spowodowali straty w łącznej wysokości 2600 zł. Podejrzani złożyli obszerne wyjaśnienia, opisali, w jaki sposób dokonywali przestępstw. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat