Ahoj przygodo! Morskie fototapety w Twoim wnętrzu
Choć zima w pełni, trzaskający mróz szczypie w nos, a śniegu stopniowo przybywa, nam zamarzyła się relaksująca podróż do ciepłych tropików. Złoty piasek pod stopami, błękitne niebo nad głową, a przed nami przepiękna, krystalicznie czysta woda. Wydaje się to nierealne? Teraz w środku zimy, tak daleko od wakacyjnego sezonu? Fototapety z widokiem na morze sprawią, że bez wychodzenia z domu będziesz mógł się cieszyć oszałamiającym krajobrazem. Z taką dekoracją salonu czy sypialni, nie będą nam straszne żadne zawieruchy czy śnieżyce!
Altero w Focus Mall powiększa powierzchnię o 245 mkw.
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski, wchodząca w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, podpisała właśnie umowę powiększenia salonu obuwniczej marki Altero. Nowy sklep będzie zajmował 395 mkw. i tak jak poprzedni będzie znajdował się na I piętrze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Deichmann i CCC.
Utworzą Piotrkowską Strefę Aktywności Gospodarczej
Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej to wyznaczone tereny inwestycyjne, które w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów, objęte zostaną preferencyjnymi stawkami dzierżawy.
Budowa domu bez pozwolenia?
Jeżeli przymierzasz się do budowy domu, mamy dobrą wiadomość.
Sprzedajesz alkohol? Masz czas do końca stycznia na złożenie oświadczenia
Referat Spraw Obywatelskich przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w 2014 roku o obowiązku złożenia do 31 stycznia 2015 roku „Oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży, w roku poprzednim” oraz do wniesienia w terminie do 31 stycznia 2015 roku opłaty we właściwej wysokości za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Wzrośnie płaca minimalna
Od stycznia zwiększy się minimalne wynagrodzenie za pracę. Najniższa krajowa wyniesie 1750 złotych brutto.
Ożywić wieś, wyżywić miasto - starosta w Strefie FM
- Mam taki pomysł, aby ekonomicznie ożywić piotrkowską wieś, a miasto zdrowo wyżywić. Chodzi o to, aby jeść zdrowo i trochę omijać te wszystkie hipermarkety, które psują żywność – mówił kilka dni temu starosta piotrkowski.
PUP: Aktywizują bezrobotnych na różne sposoby
Nowe formy aktywizacji zawodowej dają rezultaty. Piotrkowski Powiatowy Urząd Pracy dysponował w tym roku środkami na bony szkoleniowe, zatrudnieniowe czy zasiedleniowe, prowadzony był także program PAI, realizowały go w woj. łódzkim tylko dwa urzędy pracy. Projekt skierowany był do osób długotrwale bezrobotnych.
Budowa domu, remont
26.11.2014 13:08
Budowa domu, remont
Czeka Cię budowa domu lub jego remont? Aby wszystko przebiegało sprawnie i nie powodowało zbyt dużego obciążenia finansowego, koniecznie należy dobrze zaplanować wszystkie etapy budowy oraz znaleźć odpowiednie materiały.
Porównywarki internetowe
Gdzie wziąć kredyt w tym hipoteczny, w którym banku założyć lokatę, gdzie się ubezpieczyć czy wziąć auto w leasing. Na te i inne pytania łatwo można znaleźć odpowiedź korzystając z porównywarek finansowych. Dzięki takim portalom jak www.comperia.pl łatwiej jest poruszać się na trudnym rynku finansowym.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat