162 razy podchodził do egzaminu

ePiotrkow Poniedziałek, 02 grudnia 201948 21439
Ile razy można podchodzić do egzaminu na prawo jazdy? Były, ale i niedoszły kierowca udowadnia, że wiele, bardzo wiele. I śrubuje kolejne rekordy.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Ten mężczyzna kilkanaście lat temu stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Uznał jednak, że prawo jazdy jest mu jednak potrzebne i od dawna próbuje je odzyskać. Z jednej strony jego samozaparcie jest godne podziwu, z drugiej rodzi się pytanie: czy kolejne niepowodzenia na egzaminie teoretycznym nie powinny dać mu do myślenia, że to może jednak nie dla niego? Bo do egzaminu w piotrkowskim WORD podchodził już 162 razy.

 

Dyrektor ośrodka Dariusz Misztal zastanawia się, czy nie wprowadzić pewnych obostrzeń dla osób, które za którymś razem zatrzymują się na danym pytaniu. - Może obowiązkowe, powtórne szkolenia? Trudno zrozumieć, że taka osoba kiedyś była kierowcą… - mówi.

 

Przypomnijmy: kursanci podchodzący do egzaminu na prawo jazdy losują zestaw pytań i odpowiadają na nie przy stanowisku komputerowym. Jak widać, przynajmniej dla niektórych te zestawy stanowią przeszkodę nie do pokonania.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anka ~anka (Gość)03.12.2019 15:16

czekam na komentarz wszechwiedzącego i nieomylnego kukizowca

01


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)02.12.2019 16:32

Co się dziwić,jak później takie młoty nie potrafią przejechać prostego ronda,trzeba im przemalowywać linie !!
Pastuchy na furmanki !!!!!!!!!!!!!!!!!

106


g ~g (Gość)02.12.2019 18:50

Zero empatii ze strony ośrodka i pracowników.Coś podpowiedzieć na testach,puknąć delikatnie że to zła odpowiedz czy coś to nic.Przecież wiadomo że nie każdy jest od razu za kierownicom alfom i omegom.

29


j. ~j. (Gość)02.12.2019 08:02

Jednocześnie mnóstwo ludzi jeździ bez prawa jazdy, nawet takich, którzy tego prawka nigdy nie mieli i się śmieją, że w razie czego to... nie można im tego prawa jazdy zabrać, bo go nie mają! A... co tak naprawdę grozi za jazdę bez prawa jazdy? Czy rzeczywiście jest się czego bać, czy może ewentualna grzywna za jazdę bez uprawnień nie wynosi mniej, aniżeli koszt zdobycia prawa jazdy nie licząc nawet straconego czasu? Biorąc pod uwagę małe prawdopodobieństwo złapania przez policję wielu jest takich, którzy kalkulują i dochodzą do wniosku, że zdobywanie prawa jazdy nie ma sensu. Gdyby za jazdę bez prawka groziły naprawdę duże grzywny, a w razie ich nie zapłacenia np. dwutygodniowy "turnus" w zakładzie karnym w jednej celi z grypsującymi recydywistami, a ryzyko skontrolowania przez policję było duże, to byłoby się czego bać., a tak, to hulaj dusza! Wszystko pod hasłem: "Polak potrafi", albo "każdy orze, jak może"... A tak przy rozpoczynającym się Adwencie: Pokażcie mi ambonę, z której się mówi o takich rzeczach! No, gdyby taki szoferek bez prawka miał w kieszeni prezerwatywę, albo popierał in vitro, czy może żył w "wolnym związku", a... to co innego, ale jak nic z tych rzeczy, to wątpię, czy w czasie adwentowych rekolekcji gdzieś będzie o takich sprawach mowa.... No i to jest jedna z możliwych odpowiedzi na pytanie, dlaczego z nami jest... tak źle! Dlaczego tak często nie mamy "skrupułów", żeby "orać", jak tylko się da!

92


gość ~gość (Gość)02.12.2019 20:41

Podziękujcie krzysiowi

30


gość ~gość (Gość)02.12.2019 19:32

A ja pojechałem po łomży.Niestety 0.33promila w wydychanym.

21


gość ~gość (Gość)02.12.2019 17:57

Zdawalem w Niemczech w Ludwizburgu bez problemu

41


gość ~gość (Gość)02.12.2019 17:23

Facet może być lepszym kierowcą od niejednego z was.dajcie spokój tylko wyśmiewać potraficie.masakra.

15


gość ~gość (Gość)02.12.2019 17:03

Ja pojechałam na egzamin do Łomży. Nie znając wcale miasta zdałam za 1 razem. Kultura na najwyższym poziomie i zrozumienie egzaminatorow. Tam nie oblewaja za najechanie na linie 1 cm

43


gość ~gość (Gość)02.12.2019 16:58

trzymam kciuki za 163 raz

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat