16 nowych zakażeń w województwie, 2 w powiecie piotrkowskim

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 05 lipca 202016 6961
W województwie łódzkim jest 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą powiatu piotrkowskiego.
fot. pixabay.com / leo2014

Potwierdzone wyniki dotyczą: pięciu młodych kobiet, trzech kobiet w średnim wieku, jednej kobiety w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, trzech młodych mężczyzn, trzech mężczyzn w średnim wieku. Są to osoby w wieku od 17 do 82. roku życia.

 

Kolejnych 12 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: dwie młode kobiety, pięć kobiet w średnim wieku, dwie kobiety w starszym wieku, jeden nastoletni chłopiec, jeden młody mężczyzna, jeden mężczyzna w starszym wieku.

 

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 3247
Liczba osób aktualnie zakażonych: 1312
Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 47
Liczba osób objętych kwarantanną: 2860
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 662
Liczba osób, które wyzdrowiały: 1759
Liczba osób, które zmarły: 176


Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 976

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 3247.

 

Służby wojewody informują o kolejnym zgonie w województwie łódzkim. To 73-letni mężczyzna hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu, posiadał schorzenia współistniejące, pacjent pochodził z Łodzi.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pcr = shit test ~pcr = shit test (Gość)05.07.2020 21:10

Papajowe testy w akcji. Proponuję przetestować nimi budynki, chodniki a nawet trawę po której chodzicie bo w niej zapewne czai się na was korrrona wajrussss....

67


gość ~gość (Gość)05.07.2020 17:08

premier morawiecki mówił przecież aby się nie bać tego wirusa :)))

94


j. ~j. (Gość)05.07.2020 18:30

No, ale przecież tego koronawirusa to wcale nie ma! To wszystko wymyślił Bill Gates z masonami, Chińczykami i iluminatami, żeby nas zachipowć i żeby firmy farmaceutyczne zarobiły na szczepionkach, a więc nie trzeba się bać żadnego koronawirusa tylko tych szczepionek, nad którymi już pracują przekupienie przez iluminatów pseudonaukowcy i chytre koncerny chcące zarobić na naszym strachu! Trzeba nie wierzyć w to, co mówi oficjalna medycyna, tylko szukać w sieci tzw. niezależnych źródeł informacji, które odkrywają ukrytą prawdę o rzekomej pandemii, no nie?... A ja się obawiam, że właśnie dlatego, że ludzie w swojej naiwności tak łatwo wierzą w te różne dziwaczne teorie spiskowe, będziemy musieli się z tym koronawirusem borykać jeszcze długo...

115


mamtog ~mamtog (Gość)05.07.2020 17:04

Dlaczego nie podaje się nawet gminy gdzie wykryto zachorowanie

82


his. ~his. (Gość)05.07.2020 14:25

Rusza sezon pielgrzymkowy. A więc i koronka ruszy. Wybory. Pierwszy etap coś już tam "dorzucił" Drugi nada temu rozpędu.

39


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat