16 nowych zakażeń i 15 wyzdrowień

Strefa FMŁódzkie Środa, 20 maja 20200 6444
Biuro Prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w środę po południu o 16 kolejnych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie. Z kolei 15 osób wyzdrowiało.

Potwierdzone wyniki dotyczą: jednego dziecka, dwóch młodych kobiet, dwóch kobiet w średnim wieku, trzech kobiet w starszym wieku, czterech młodych mężczyzn oraz czterech mężczyzn w średnim wieku. Są to osoby w wieku od 4. do 90. roku życia. Kolejnych 15 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: dwie młode kobiety, trzy kobiety w średnim wieku, dwie kobiety w starszym wieku, dwóch młodych mężczyzn, trzech mężczyzn w średnim wieku oraz trzech mężczyzn w starszym wieku.


Piotrkowski sanepid 7 osób obejmuje obecnie nadzorem epidemiologicznym, a 50 obowiązkową kwarantanną. Wczoraj laboratoria w Łódzkiem wykonały 1256 testów. Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to 1273.

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:

• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 1273

• Liczba osób aktualnie zakażonych: 443

• Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 14

• Liczba osób objętych kwarantanną: 2318

• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 556

• Liczba osób, które wyzdrowiały: 779

• Liczba osób, które zmarły: 51


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat