„15 lat Polski w Unii Europejskiej - 15 lat funduszy europejskich w Polsce”. Konferencja w mediatece

ePiotrkow Środa, 13 listopada 20195 1365
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct przy Piotrkowskim Stowarzyszeniu Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej EURO-CENTRUM oraz Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają do wzięcia udziału w konferencji „15 lat Polski w Unii Europejskiej - 15 lat funduszy europejskich w Polsce”, która odbędzie się 20 listopada w godzinach 9.00 – 14.00 w siedzibie Mediateki 800-lecia, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 w Piotrkowie.

Zgłoszenia na konferencję pod nr tel. 44/649 76 62 w godz. 9.00 - 16.00 do 18 listopada.

Celem konferencji, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach działalności Sieci Europe Direct, jest podsumowanie dotychczasowych osiągnięć regionu łódzkiego jako beneficjenta środków z funduszy europejskich, a jednocześnie promocja funduszy i ich rezultatów wśród mieszkańców województwa łódzkiego.

W programie prezentacja efektów wykorzystania funduszy UE w minionych i bieżącej perspektywie finansowej zarówno z punktu widzenia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, jako instytucji zarządzającej i pośredniczącej programów operacyjnych, z perspektywy akademickiej oraz perspektywy beneficjentów.

 

Dodatkowo konferencji towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu filmowego (dla uczniów szkół średnich z powiatów: miasto Piotrków Trybunalski, piotrkowski, opoczyński, tomaszowski, radomszczański, bełchatowski, pajęczański i wieluński) „Co Unia Europejska zrobiła dla mnie w moim regionie?”. W konkursie udział bierze 17 zespołów ze szkół ponadpodstawowych, a laureatów poznamy podczas konferencji.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

(materiały organizatora) 


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.11.2019 20:53

Ile funduszy europejskich Chojniak i spółka pozyskali na Chojniateke?

30


gość ~gość (Gość)17.11.2019 19:50

Pasjonujące. Już się ustawia kolejka. :)

20


jakotako ~jakotako (Gość)13.11.2019 20:56

Głośna sprawa z Radomska powinna być poruszona dogłębnie na tej konferencji, bo pokazuje jak są traktowane fundusze unijne w naszym i nie tylko naszym kraju i jak bardzo nie działa system kontrolowania dotacji. Sztuczne napędzanie gospodarki jest jak doping u sportowców z którym tak bardzo się walczy.
https://www.radomszczanska.pl/component/k2/haracz-za-prace-dochodzenie-o-oszustwo-dotacyjne-i-lamanie-praw-pracowniczych

50


NN ~NN (Gość)13.11.2019 17:50

Może rządzący tym miastem zajmą się kursowaniem autobusów MZK.Dzisiaj nie było 5 ani o 16,13 ,ani o 16,34 chociaż na krańcówce stały 2 autobusy.W piątek 0 11,14 nie było autobusu a na krańcówkę pojechały 3.Trzeba to wreszcie uregulować,zmienić trasy albo uaktualnić rozkład jazdy.Jak ktoś nie potrafi zorganizować transportu w mieście niech zrezygnuje z wykonywanej funkcji.Bilety to potrafili podnieść.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat