14-letni rowerzysta potrącony przez pijanego kierowcę

KM PSP PiotrkówRegion Środa, 19 czerwca 201971 21315
Do groźnego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w Gazomi Nowej w gminie Moszczenica. Pijany kierowca peugeota potrącił jadącego w tym samym kierunku nastoletniego rowerzystę. Chłopiec doznał poważnych obrażeń, niezbędne okazało się wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Z ustaleń policji wynika, że 37-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, kierujący peugeotem, wykonując manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, najechał na tył jadącego w tym samym kierunku rowerzysty. Po przeprowadzeniu przez policjantów kontroli trzeźwości okazało się, że kierowca był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Jednocześnie mężczyzna posiada obowiązujący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 37-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.


Zainteresował temat?

9

0


Komentarze (71)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.06.2019 00:22

Mają juz winnego wiec nie będą drążyć tematu, a powinni.

30


Mistrz ~Mistrz (Gość)27.06.2019 21:32

właściciel auta winny jak sprawca niech policja popyta na wsi a się dowie

20


gość ~gość (Gość)25.06.2019 01:47

Ludzie dajcie spokój. Nie pomagacie takimi wpisami.

20


gość ~gość (Gość)21.06.2019 17:42

Przestancie sie klocic wiesniaki.Jutro jest zbiorka krwi na poszkodowane dziecko,tam sie wykazcie.

90


gość ~gość (Gość)21.06.2019 13:07

Odel a czy trzeba podawać dane właściciela by była mowa o zniesławieniu skoro publicznie zarzuca się mu winę???- i to tylko na podstawie "słyszałem"?! To ty publicznie zarzucasz mu współodpowiedzialność ;) (patrz na swóje poprzednie komentarze) Masz na to jakieś dowody czy to tylko tak na podstawie pogłosek,twoich przypuszczeń czy może przeczuć?? Nie można oskarżać nikogo tylko na podstawie niesprawdzonej plotki!
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wypadkiem ale nie możemy oskarżać wszystkich dookoła kierując się tylko emocjami a nie mając dowodów!

31


gość ~gość (Gość)21.06.2019 09:00

Czy gdzieś w moich komentarzach padło nazwisko czy imię właściciela pojazdu aby mogła być mowa o zniesławieniu? Winni jesteśmy wszyscy jeśli nie reagujemy w sytuacji gdy widzimy, że ktoś pił i wsiada za kierownicę. Mam nadzieję, że policja wyjaśni jak było i winni zostaną ukarani.

30


gość ~gość (Gość)21.06.2019 05:34

Odel ale się wczułeś w rolę :D
Na jakiej podstawie mają komuś jeszcze postawić zarzuty: bo coś od kogoś usłyszaleś (cyt."podobno ...") czy może twoich osobistych przypuszczeń albo przeczuć?????
Coś tam usłyszałeś i siejesz plotki dalej - a skoro tak dobrze operujesz paragrafami to pewnie znasz też art.212KK ????
Śmieszne są te niektóre komentarze: teraz będziecie się doszukiwać winy w sprzedawcy sklepu? Serio??? To może jeszcze państwo pociągnięcie do odpowiedzialności za produkcję i dopuszczenie alkoholu do sprzedaży..??! Żenada ????
Ech,fantazja już co niektórych ponosi ????

02


gość ~gość (Gość)20.06.2019 21:41

PILNIE POTRZEBNA KAŻDA GRUPA KRWI ! 14-letni chłopiec walczy o życie w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi . Oddawać można w każdym punkcie krwiodawstwa ze wskazaniem dla KACPER FIAŁKOWSKI!!!

40


gość ~gość (Gość)20.06.2019 21:12

Po co te głupie komentarze i sianie plotek? Co w tym dziwnego,że właściciel szybko dotarł na miejsce wypadku skoro mieszka 1km dalej? A nawet jeśli też był pod wpływem alko to jaki ma to związek z wypadkiem? Są wakacje,urlopy - ile osób na urlopach nie spożywa alkoholu!?
Co do udostępnienia auta - czy pożyczając komuś auto sprawdzacie czy ta osoba ma ważne prawko i badacie go najpierw alkomatem?? Bądźmy sprawiedliwi - nie było nikogo z nas ani przy wypadku ani ogólnie świadkami całej sytuacji więc po co to głupie osądzanie, bezsensowne komentarze,sianie plotek i cała ta gównoburza?! Policja wyjaśni sprawę i winny zostanie ukarany.
Zdarzenie przykre ale dające nauczkę dla nas wszystkich..

11


gość ~gość (Gość)20.06.2019 20:41

A co że sprzedawca w sklepie....nietrzezwym alkoholu się nie podaje....też powinien odpowiedzieć

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat