1300 litrów alkoholu na walkę z COVID-19

PolicjaTomaszów Piątek, 17 kwietnia 202014 4959
1300 litrów wysokoprocentowego alkoholu zabezpieczonego podczas policyjnych działań, przekazali mundurowi z Tomaszowa Mazowieckiego i pracownicy Urzędu Skarbowego do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, który jest jednym z pięciu szpitali zakaźnych w województwie łódzkim. Alkohol posłuży do wytworzenia płynu odkażającego i wesprze codzienną walkę lekarzy i pielęgniarek z koronawirusem.

Ładuję galerię...

Tomaszowscy policjanci, wykonując swoje służbowe obowiązki niejednokrotnie zabezpieczają alkohol, który przestępcy próbują nielegalnie wprowadzić do obrotu. W obliczu ogromnego zapotrzebowania na środki dezynfekcyjne, każda ich ilość jest na ,,wagę złota". Ciągły dostęp do nich jest potrzebny służbom medycznym, które mają bezpośredni kontakt z zakażonymi wirusem COVID-19. Dlatego tomaszowska policja i skarbówka, na mocy przepisów jakie weszły z tytułu walki z epidemią koronawirusa, przekazała alkohol na rzecz szpitala. W ten sposób nielegalny towar zabezpieczony przez policjantów będzie mógł zostać wykorzystany przez służby medyczne do tego, aby zadbać o bezpieczeństwo personelu i pacjentów.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.04.2020 11:19

Tyle dobra marnują, tyle dobra. Na jakieś smarowidło, błeeee.

10


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)17.04.2020 13:38

Przy takiej ilości to ja bym mógł walczyć ze wszystkim i z każdym ;)

31


gość ~gość (Gość)17.04.2020 11:32

No co za szlachetny gest...
Gdyby nie kontrabanda, to nie byłoby płynu do dezynfekcji. Czasem wydaje mi się że to wszystko mi się śni.

60


cynik ~cynik (Gość)17.04.2020 14:20

Zaiste ciekawe rzeczy się dzieją w dobie "korony". Szpitale służą teraz nie tylko za miejsca do leczenia ,ale i za miejsca "wytwarzania". Szkoda tylko ,że wytwarza się to w placówkach mających zajmować się zgoła czymś innym. Jeszcze niedawno jakaś firma z Rozprzy bodajże na kolanach prosiła żeby ktoś jej sprzedał ,podarował właśnie taki specyfik potrzebny do produkcji właśnie płynu do dezynfekcji. Ale jak widać "wytwórnia" będzie na miejscu leczenia co oczywiście "obniży" koszty i nie tylko ….

30


gość ~gość (Gość)17.04.2020 11:38

A to zuchy ze szkolnej nie wychlaly na imprezkach? Dziwne, że to dotrwało w takiej ilości albo świeżo zabezpieczone. Normalnie, poza epidemią, to taka ilość była by podzielona na te do utylizacji i większą połowę do upilizacji po kątach ???? tak samo jak z bimbrem. Większość policjantów przechwala się na imprezach jaki to nie przecudny napój bogów stworzył, jak to bosą stopką jezusek po gardziołku nie przejdzie.... A jak jadą na interwencję to japa od morałów im się nie zamyka.. a jak zobaczą co lepsza aparaturę (niczym z laboratorium) to już kombinują jak tu coś w podobie ze śfagrem ukręcić w szopie... Cynizm policji większy niż kłamstwa u Pinokia z reżimowej

40


gość ~gość (Gość)17.04.2020 10:31

Ja bym to w lepszy sposób wykorzystał..

00


gość ~gość (Gość)17.04.2020 09:31

Pandemii uczy jak nie niszczy tylko wykorzystać i tak to powinno wyglodać

31


gość ~gość (Gość)17.04.2020 09:22

Oo baniaki z mety. Polecam.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat