13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej

ePiotrkow Wtorek, 09 kwietnia 20190 2038
Aż 13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowanego przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak. Dla najmłodszych uczestników, którzy po raz pierwszy stanęli na scenie przed publicznością, udział w konkursie był ogromnym przeżyciem. Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci przedszkolnych.

Ładuję galerię...

W minionym tygodniu w Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie Trybunalskim odbył się VIII Festiwal Piosenki Angielskiej. Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci przedszkolnych, zachęcanie do tworzenia własnych interpretacji utworów śpiewanych oraz rozwijanie młodych talentów. W tym roku w festiwalu wzięło udział 13 piotrkowskich przedszkoli. Wykonawcy prezentowali bardzo różnorodny repertuar muzyczny. Zaprezentowane przez dzieciaki utwory  wymagały od nich zarówno  umiejętności wokalnych, jak i wiele pracy. Wszystko to zaowocowało doskonałym poziomem konkursu. Należy również docenić ogromną pracę nauczycieli języka angielskiego oraz opiekunów przygotowujących uczestników. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy brali czynny udział w przygotowaniu swoich dzieci, zarówno pod względem muzyczno-artystycznym, charakteryzatorskim, jak i motywującym. Podczas festiwalu widać było ogromne emocje u uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy pierwszy raz stanęli na scenie.

 

Foto: Piotr Patynek


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat