10-letnia dziewczynka ranna w wypadku

PolicjaŁódzkie Piątek, 01 czerwca 20187 13587
10-letnia dziewczynka, jadąc rowerem po chodniku, zachwiała się i uderzyła w jadącą jezdnią ciężarówkę. Dziecko śmigłowcem LPR zostało przetransportowane do łódzkiego szpitala. Pierwszej pomocy rannej udzielił policjant.

Fatalnie zaczął się długi świąteczny weekend na opoczyńskich drogach. Do groźnego wypadku doszło 30 maja o godzinie 16.45 w Ogonowicach. Służby ratunkowe o zdarzeniu powiadomił policjant, który (nie był na służbie) widział, jak doszło do wypadku. Mimo że na miejscu był tłum gapiów, a ranne dziecko leżało na trawie, nikt z obecnych nie zawiadomił pogotowia ani służb. - Policjant wstępnie ustalił możliwe urazy dziewczynki, dopilnował, by ranna nie przemieszczała się, a tym samym, by nie doszło do kolejnych urazów, dziecko po chwili trafiło pod specjalistyczną opiekę opoczyńskich ratowników, a następnie zostało przetransportowane LPR do jednego z łódzkich szpitali – relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Opocznie.

 

Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że 10-latka jechała rowerem po chodniku. W jednej rączce trzymała siatkę z zakupami, a drugą kierowała rowerem. Niestety prawdopodobnie straciła równowagę i uderzyła o jadący jezdnią samochód ciężarowy. Na szczęście kierowca ciągnika siodłowego jechał w miarę wolno. Dziewczynka upadła nieopodal chodnika. Z urazem głowy i obojczyka trafiła pod opiekę łódzkich lekarzy.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.06.2018 16:15

Witek ty to jesteś jednak idiota jak upilnujesz dziecko ? Ty masz wogóle dzieci co one mają z tobą za życie ? Z córką szedłem jak kodeks przykazał po prawej stronie na wsi zabitej dechami a kierowca jechał jak najbliżej nas miał cały pas dla siebie to tak wyminą że zachaczył o rower córki także zasta+ów się co pierdzielisz

10


gość ~gość (Gość)01.06.2018 11:49

Gapiom po mandaciku za nieudzielenie pomocy

200


Witek ~Witek (Gość)01.06.2018 11:17

A gdzie rodzice byli przecież wiadomo nie od dziś ,że większość chodników nie nadaje się do chodzenia nie mówiąc o jechaniu małym rowerkiem. Jak dziecko chce sobie pojeździć to za miasto

17


1111 ~1111 (Gość)01.06.2018 11:11

najgorsze są te gapy muszą wszystko zobaczyć a pomóc już nie ma kto ..porażka brawo dla policjanta za obywatelską postawę

240


Driver ~Driver (Gość)01.06.2018 11:01

Wsioki stały i patrzyły.Na procesję wsioki.

234


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat