100-lecie objawień fatimskich. Procesja w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 12 maja 201771 7747
- „Odmawiajcie różaniec” - prosiła Maryja w czasie swoich objawień w Fatimie. Odpowiadając na to wezwanie, zapraszamy na piotrkowską procesję różańcową w sobotę 13 maja – zapraszają piotrkowscy Bernardyni.

- Idąc z różańcem w dłoni ulicami naszego miasta będziemy polecać Bogu wszystkie sprawy bliskie naszym sercom. W ten sposób damy też świadectwo naszej wiary i miłości do Matki Najświętszej – mówią organizatorzy.

 

Procesję rozpocznie msza w kościele Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.


Zainteresował temat?

7

7


Komentarze (71)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

97-300 97-300ranga14.05.2017 08:48

Szanujcie rodzinę, naród, Kościół. Bez tych trzech instytucji nie byłoby nas na świecie.

38


KOCHAM I WIERZĘ ~KOCHAM I WIERZĘ (Gość)14.05.2017 20:38

Badałem swoje pokolenie do piątego wstecz dowidziałem się wiele. Moi pradziadkowie walczyli w trakcie powstań wszyscy ginęli zostawiając dzieci i listy w których opisywali walkę z ruskimi i przede wszystkim swoje życie powierzając Maryi. Tutaj jakieś cmioty obrażają mnie moja wiarę , walkę niech pradziadów za fikcje. Jestem nowym Chrześcijaninem nie pozwolę obrażać moją wiarę masz problem zapraszam i zatańczymy. Jesteście malutcy potrafiący pisac na forum jedna ręką a druga grzebac sobie w gaciach . LESZCZE

15


gość ~gość (Gość)15.05.2017 13:03

Trzepią kasę na naiwnych.

10


loko ~loko (Gość)15.05.2017 08:11

A 1 lipca będziemy obchodzić 2-gą rocznicę Objawienia (się) trybunalskiej gazety.

11


chemik ~chemik (Gość)14.05.2017 00:40

"Bardzo dziękuję" moderatorowi za odrzucenie mego komentarza. Z pojawiających się "podziękowań" innych uczestników forum wnioskuję, że portal został opanowany przez "jedynie słuszną" ideologię i każdy, kto od niej odstaje zostanie odrzucony......
Róbcie tak dalej, a życzę powodzenia.......

91


nie pasuje to wypad ~nie pasuje to wypad (Gość)12.05.2017 15:18

Polska jest krajem chrześcijan więc jak coś wam się nie podoba to wypad do krajów muzułmańskich. Tam za takie słowa wobec wiary juz byście nie żyli.

1020


milimetr ~milimetr (Gość)12.05.2017 12:32

Znowu ciemnogród tłumnie wylegnie na ulice, każda okazja jest dobra, żeby zrobić paradę.

1810


jesteście jedynie ziarenkiem piasku ~jesteście jedynie ziarenkiem piasku (Gość)14.05.2017 11:48

jesteście jedynie ziarenkiem piasku na Sacharze a próbujecie podważyć rzeczy o których nie macie pojęcia. Do dzisiaj uzdrowienia poprzez modlitwę do Matki Boskiej są niewytłumaczone. Badane przez najlepszych specjalistów na świecie rozkładają ręce i nie potrafią tego wytłumaczyć. A tutaj na forum wielcy którzy wszystko wiedzą i wytłumaczą. Jesteście słabi jesteście nikim nieznaczącym na świecie a próbujecie obalić świętość JAKĄ jest Maryja.

04


wiara ~wiara (Gość)14.05.2017 09:51

maddox, jeżeli znasz własną religię to pokaż mi choć jeden - JEDEN! cytat w Piśmie Świętym, w którym napisane jest, że Maryja jest pośredniczką, orędowniczką, pocieszycielką czy współodkupicielką...
"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus, który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie". (1 List do Tymoteusza 2:5-6, Biblia Warszawska)
"Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy. On ci jest ubłaganiem za grzechy nasze, a nie tylko za nasze, lecz i za grzechy całego świata." (1 List Jana 2:1-2, Biblia Warszawska)
Ja cenię Marię jako matkę Jezusa. Lecz Maria w Biblii nigdy nie zwraca uwagi ludzi na siebie, a tylko na Boga. Ale ona sama powiedziała:
"I rzekła Maria: Wielbi dusza moja Pana, i rozradował się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim, bo wejrzał na uniżoność służebnicy swojej." (Ew. Łukasza 1:45-48, Biblia Warszawska)
Wszyscy grzeszymy, i wszyscy potrzebujemy zbawienia. Więc jeśli Maria mówi o Bogu - mój Zbawicielu, to znaczy, że sama potrzebuje zbawienia.
Natomiast Maryja z objawień sama obiecuje zbawienie.....
Czekam na cytat z Pisma Świętego. Na nic innego

31


ares1 ~ares1 (Gość)14.05.2017 11:28

Nawet Papież ma wątpliwości tylko nie Polski kościół!!!
http://fakty.interia.pl/religia/news-papiez-franciszek-ma-watpliwosci-w-sprawie-objawien-z-medjug,nId,2393605

31