10 lat współpracy z Jabłonką

ePiotrkow Wtorek, 27 czerwca 20170 2766
Jubileusz współpracy świętowali gospodarze gmin partnerskich Wolborza i Jabłonki. Do Wolborza przyjechała tradycyjnie delegacja na czele z Antonim Karlakiem - wójtem gminy Jabłonka.

Współpraca rozpoczęła się w 2007 roku za sprawą ówczesnego wójta Wolborza Henryka Sęka oraz Antoniego Karlaka, który sentymentalnie związany jest z naszym terenem. Współpraca na polu wymiany kulturalnej, sportowej oraz wymiany doświadczeń w pracy samorządowej trwa już 10 lat i świetnie się rozwija. Do Wolborza przyjechał z delegacją zespół góralski ARVA z Jabłonki, który uświetnił Dni Wolborza. Gospodarze podpisali na scenie podczas Dni Wolborza okolicznościowy kolaż zdjęć, który dokumentuje najważniejsze elementy współpracy obu gmin. Podpis złożył także Bogdan Szulc – przewodniczący Rady Miejskiej Wolborza, a w Jabłonce podpis uzupełni nieobecny w Wolborzu przewodniczący Rady Gminy Jabłonka Eugeniusz Moniak.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat