1 sierpnia zawyją syreny

Strefa FM Poniedziałek, 31 lipca 20171 5605
Punktualnie o godzinie 17.00 na terenie Piotrkowa zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Jak informuje Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony, syreny alarmowe zostaną uruchomione w związku z obowiązkiem przeprowadzenia treningu systemu alarmowego, a także dla upamiętnienia 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 syreny przed minutę będą emitować dźwięk ciągły.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mis ~mis (Gość)31.07.2017 09:36

Jak można łączyć próbny alarm z jakąkolwiek rocznicą? Obrona cywilna w Polsce źle funkcjonuje i społeczeństwo nawet nie będzie wiedziało jak zachować się w przypadku ewentualnego zagrożenia. Trzeba powiedzieć więcej, społeczeństwo nie ma pojęcia o sygnałach alarmowych. Władze na siłę chcą chcą uczyć historii, a nie edukacji na rzecz bezpieczeństwa. Niedługo alarmy będą każdego 10 dnia miesiąca.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat