Prezydent Chojniak o stadionie Concordii
- Stadion Concordii przy ulicy Żwirki będzie modernizowany. Pragnę o tym zapewnić wszystkich, którzy losem obiektu są zainteresowani - zapewnia prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak. - To nie jest jakieś małe podwóreczko, które wystarczy pozamiatać i posprzątać - dodaje prezydent Chojniak.
Piotrkowski stadion ma spełniać standardy PZPN. Inwestycja jest na razie w fazie projektu. Miasto podpisało pod koniec marca umowę na opracowanie projektu modernizacji stadionu piłkarsko – lekkoatletycznego.
Obywatwlki Słowacji usiłowały sprzedać podróbki markowych perfum. Towar, z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów,oferowały właścicielom i pracownikom sklepów przy ulicy Wojska Polskiego.
Związkowcy z prezesem MZK  nadal w sporze
We wtorek odbyła się kolejna tura rozmów pomiędzy prezesem Miejskiego Zakładu Komunikacji a związkami zawodowymi. Poprzednie rozmowy nie przyniosły żadnego efektu, dlatego strony spotkały się ponownie.
Nierozważne strzelanie z wiatrówek mogło skończyć się tragicznie. Wczoraj w godzinach popołudniowych 36-letni mieszkaniec powiatu nieumyślnie postrzelił z wiatrówki 7-letnią siostrzenicę.
Ruszył
Ponad 10 ton żywności ma do rozdania piotrkowska fundacja Divine Mercy współpracująca z łódzkim Caritasem. Akcja właśnie ruszyła. Mąka, mleko, sery, płatki kukurydziane, dżem - to pierwsze produkty jakie otrzymują wskazane przez MOPR osoby. Z tej formy pomocy można skorzystać raz w miesiącu. Fundacja mieści się przy ul. Pijarskiej 4 w Piotrkowie.
Mostostal Warszawa S.A. głównym wykonawcą galerii Focus Park
Wkrótce ruszy kolejny etap budowy galerii Focus Park w Piotrkowie. Firma Parkridge wybrała generalnego wykonawcę obiektu.
Mają już projekt oraz stosowne pozwolenia, a wkrótce ogłoszą przetarg na realizację zadania. Władze Moszczenicy na ostatni guzik dopięły inwestycję, jaką jest budowa kanalizacji w miejscowościach Baby i Kiełczówka. Jak podkreśla wójt Bogusław Lech, część Bab jest już skanalizowana, zatem czas na rozbudowę sieci.
Jesteś dzieckiem i masz problem? Jesteś dorosłym i widzisz, że prawa dziecka są łamane? Możesz teraz łatwo rozwiązać swój problem. Wystarczy, że poprosisz o pomoc Społecznego Rzecznika Praw Dziecka, który od połowy marca br. działa przy Oddziale Powiatowym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Piotrkowie.
Policjanci z sekcji kryminalnej zatrzymali trzech mieszkańców powiatu piotrkowskiego w wieku 29, 32 i 42 lat produkujących samogon. W budynkach gospodarczych należących do dwóch z nich znaleziono przykryte słomą beczki z zawartością około 500 litrów zacieru płynnego wraz z aparaturą.
Mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Dmowskiego wyrzucił z II piętra bloku przez okno psa. Zauważyła to spacerująca w pobliżu mieszkanaka Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat