Niby-rondo. Mówimy dość
Nie pomogło ograniczenie prędkości ani postawienie znaków "stop". W rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego i Energetyków znów doszło do wypadku. Ranne zostały trzy osoby. Czy musi dojść do tragedii, aby władze miasta porządnie zajęły się problemem niebezpiecznego skrzyżowania? A może wystarczyłoby uruchomić istniejącą sygnalizację świetlną? Miasto obiecało, że do końca czerwca światła będą działać. Trzymamy za słowo!
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności 23-letniego mieszkańca gminy Bełchatów.
Tomaszów: Śmierć 12-latka
12- latek zginął pod kołami samochodu. Do tragedii doszło we wtorek wieczorem w Tomaszowie, na ulicy Warszawskiej.
TBS : Kolejka jak za czasów PRL-u...
96 mieszkań tyle oferuje przyszłym najemcom piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Zrealizowane w Piotrkowie filmy święciły triumfy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pokazywano je zarówno w Europie, obu Amerykach, jak i nawet na egzotycznych Filipinach. Najwięcej nagród na międzynarodowych festiwal zdobyły produkcje zagraniczne oraz komedia retro „Vabank” Juliusza Machulskiego...
W trosce o prawa dziecka
09.04.2008 10:13
Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci informuje o powołaniu Społecznego Rzecznika Praw Dziecka TPD.
Piotrcovia zapowiada walkę !
- Być może dzisiaj los do nas się uśmiechnie i będzie lepiej - mówi Agata Wypych, rozgrywająca Piotrcovii. Nie takiego wyniku pierwszego ćwierćfinałowego meczu play-off oczekiwali sympatycy Piotrcovii.
Piotrkowianki przegrały z lubelskim SPR Safo aż 27:41.
Komu przeszkadzają drzewa?
Jeszcze 2 lata temu przed jednym z bloków przy ulicy 9 Maja w Piotrkowie Trybunalskim rosła rozłożysta jabłoń - dziś po drzewie został niewielki dołek. Nie tak dawno przed tym samym blokiem rósł wielki, stary cis - dziś po drzewie został jedynie pień.

Niektórych mieszkańców naszego miasta bulwersuje drastyczne, według niektórych, pozbywanie się drzew z terenów blokowisk.
Okradli 91-latkę !
08.04.2008 12:50
Trzeba chyba nie mieć serca aby okraść 91-letnią staruszkę. Piotrkowska policja poszukuje sprawczyń kradzieży pieniędzy. Najprawdopodobniej są nimi osoby narodowości romskiej.
Gmina Wola Krzysztoporska ma już studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat