Apel w sprawie Sikorskiego-Energetyków
Kontynujemy naszą walkę o poprawę bezpieczeństwa na tym feralnym "niby-rondzie". Zamieszczamy fragment pisma jakie skierowaliśmy m.in do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz do Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Reforma komunikacji miejskiej coraz dalej?
Według zapowiedzi piotrkowskich władz i słono opłacanych ekspertów, za kilka miesięcy powinniśmy skończyć z topieniem w błocie samorządowych milionów wydawanych lekką ręką na niepotrzebne dofinansowywanie miejskiej komunikacji. Jednak ostatnie decyzje piotrkowskiego magistratu, jak i atmosfera błogiego spokoju w naszym MZK, zdają się przeczyć składanym zapewnieniom.
Witamy na portalu ePiotrkow.pl
Zapraszamy do testowania naszego nowego pomysłu – portalu ePiotrkow.
Pechowe skrzyżowanie - kolejne ofiary !
Od miesięcy mówimy o tym feralnym miejscu. Pomimo wielu apeli o zachowanie ostrożności na skrzyżowaniu Sikorskiego z Energetyków w Piotrkowie doszło do kolejnego wypadku - najtragiczniejszego w skutkach. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.
Jarosław Kaczyński w Strefie FM
Gościem Strefy FM był Jarosław Kaczyński - polski polityk, twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V i VI kadencji, od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 Prezes Rady Ministrów.
Zagadkowa śmierć 46-letniego piotrkowianina
Wczoraj w jednym z garaży przy ulicy Belzackiej znaleziono mężczyznę z raną postrzałową głowy.
Nowa galeria, nowe bloki, nowe problemy
W północnej części Piotrkowa rośnie nam wielka galeria handlowa i kilka bloków mieszkaniowych. Co prawda są to bardzo dobre wiadomości, jednak w tej części miasta robi się niestety coraz ciaśniej. Wybiegając w przyszłość, trudno sobie wyobrazić przejazd ulicą Modrzewskiego, kiedy ruszy galeria Focus Park, a do nowych bloków wprowadzą się lokatorzy, w dodatku w pełni zmotoryzowani.
ITD rozpoczęła działalność w Piotrkowie
Od dziś w Piotrkowie zaczyna funkcjonować Inspekcja Transportu Drogowego - pierwsza zamiejscowa delegatura w województwie łodzkim inspekcji drogowej w Łodzi.
Z dniem 1 kwietnia nieodwołalnie straciły ważność stare - książeczkowe dowody tożsamości. Natomiast jeszcze 350 osób nie złożyło w Piotrkowie wniosku o przyznanie nowego - plastikowego.
W jednej z piotrkowskich aptek sprzedawca pomylił lek dla dziesięciomiesięcznej dziewczynki. Aptekarz wydał lek cztery razy silniejszy niż ten zapisany na recepcie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat