Po trzytygodniowej przerwie, spowodowanej modernizacją, dziś oddział kardiologiczny Szpitala Rejonowego będzie znów przyjmował pacjentów.
Concordia: Mecze poza Piotrkowem ?
Stadion Miejski Concordii, w obecnym stanie, nie zostanie dopuszczony do drugoligowych rozgrywek.
Emocje związane z występami polskich piłkarzy na Euro 2008 już za nami. Pora wrócić do szarej rzeczywistości. Szarej, ale bliższej, bo piotrkowskiej. Ewentualnie podpiotrkowskiej. Sprawdzamy, ile zarabiają piłkarze w naszym regionie.
Do tragedii doszło w Gorzkowicach na ul. Częstochowskiej.
Sześć osób rannych, w tym troje dzieci to tragiczny blians wypadku do jakiego doszło wczoraj na drodze między Piotrkowem a Kołem.
Karetki zwolnią, jadąc do pacjenta?
Od 1 lipca oczekiwanie na karetkę pogotowia może przedłużyć się do kilku godzin. Ratownicy medyczni, skupieni w Krajowym Związku Zawodowym Pracowników Ratownictwa Medycznego z siedzibą w Piotrkowie, zapowiadają przystąpienie do strajku włoskiego.
Ulica Wiejska 9 w Piotrkowie Trybunalskim. W jednym z mieszkań w kamienicy właściciel odkrył rury będące sposobem na pobieranie wody poza wodomierzem.
Uruchomiono sygnalizację na niby-rondzie
Tym razem jest trójbarwna. Na skrzyżowaniu Alei Sikorskiegio z obwodnicą N-S uruchomiono dziś o godz. 11-stej istniejącą od kilku lat sygnalizację świetlną.
Lekarze nie byli w stanie uratować kobiety, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie wskutek pobicia. Konsylium lekarskie stwierdziło śmierć mózgu. Katem okazał się jej konkubent.
Bugaj: Wszędzie pełno śmieci
Sterty śmieci, przepełnione kosze - tak wygląda najbliższa okolica jeziora Bugaj w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat