Policja zatrzymała kompletnie pijaną pielęgniarkę dyżurującą w jednej z piotrkowskich przychodni. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile.
Piotrków: Ruina w środku miasta
Rumor i kurz - tyle z początku zdążyli zaobserwować mieszkańcy jednej z miejskich kamienic przy placu Czarnieckiego. Wezwana na miejsce straż miejska stwierdziła, że znaczna część ceglanego komina oberwała się i runęła na pokrycie dachowe. Część cegieł spadła na podwórze.
20 kolejnych stojaków na rowery zostanie ustawionych na terenie Piotrkowa. W sumie na ulicach miasta będzie już 200 specjalnie przygotowanych miejsc postojowych dla kierowców jednośladów.
Policjantom łza w oku się zakręciła. W tym tygodniu na parking Komendy Wojewódzkiej w Łodzi trafiło ponad 60 polonezów. Samochód ten definitywnie zakończył służbę w policji.
"Rządzicie tym miastem i robicie, co chcecie" - tak mieszkańcy podsumowali działania władz miasta w sprawie budowy bloku TBS przy ul. Belzackiej. Spotkanie w Urzędzie Miasta, które niczego konkretnego nie przyniosło, zakończyło się kłótnią. Wzajemne pretensje kierowali kolejno: mieszkańcy do władz miasta, prezydent do radnych, radni do prezydenta. Awanturę podsycił fakt, że rzecznik prezydenta odmówił głosu samym mieszkańcom.
Nowy dyrektor piotrkowskiego Muzeum
Od dziś Krzysztof Wiączek pełni obowiązki dyrektora w piotrkowskim Muzeum. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Gąsiora, który po 34 latach odchodzi na emeryturę.
Inwestor się wycofał i nie będzie (na razie) kawiarenki w miejscu dawnego szaletu w parku miejskim. Przedsiębiorca, który wygrał przetarg na dzierżawę tego obiektu uznał, że protesty okolicznych mieszkańców zagrażają jego inwestycji.
Gomunice: Odkopano 200-kilogramową bombę
Chwile grozy przeżyli wczoraj mieszkańcy gminy Gomunice w powiecie radomszczańskim. Podczas prac ziemnych przy jednej z posesji w miejscowości Paciorkowizna znaleziono 200-kilogramową bombę lotniczą z czasów II Wojny Światowej.
pow. tomaszowski: 3 osoby ranne w wypadku
Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 726 w powiecie tomaszowskim. Najbardziej poszkodowana w tym zdarzeniu została 15-letnia pasażerka poloneza, który doszczętnie spłonął. Dziewczyna z licznymi poparzeniami została przetransportowana helikopterem do szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 1 na wysokości Woli Krzysztoporskiej. Nie żyje kierowca ciągnika siodłowego, który najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat