Blisko miesiąc trwały poszukiwania placówki w regionie, która byłaby skłonna przyjąć czworonogi z Piotrkowa. Wiadomo już, że niemal na pewno zwierzęta trafią do prywatnego schroniska w Łodzi. W przeciągu kilku dni ma zostać podpisana stosowna umowa.
Jesienny Jarmark Regionalny (24 - 31.10.2008)
Loty balonowe, jazda na quadach czy pokazy samochodowe - to tylko przykładowe atrakcje Jesiennego Jarmarku Muszkieterów.
Piotrków: Groźny bandyta złapany
Piotrkowska policja złapała 30-letniego łodzianina, który jest podejrzewany o 64 przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Focus Park i Helios liczą na tłumy klientów
Firma Parkridge Retalil Poland, inwestor, który w Piotrkowie otworzy galerię handlowo-rozrywkową Focus Park, zmienił częściowo swoje plany. Nowa decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach jest dowglądu w Urzędzie Miasta.
Najlepsze były lokalne smaczki. Dla nas "The Best of The Best" to fragment programu Tomka Jachimka o piotrkowskim stadionie.
Straż Miejska w Piotrkowie ogłosiła nabór na wolne stanowiska pracy. Na chętnych czekają trzy wakaty w służbie patrolowej. Ogłaszanie naboru w straży jest konieczne praktycznie raz do roku.
Na 30 października planowane jest otwarcie miejskiego lodowiska i rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego w Bełchatowie. Na miłośników łyżew czeka kilka niespodzianek.
Rozprza i przyległe miejscowości otrzymają wkrótce nową oczyszczalnię ścieków. Stara i niewydolna, bo prawie 40-letnia oczyszczalnia ścieków już wkrótce zostanie zastąpiona nowoczesną.
Uwaga na złodziei telefonicznych impulsów!-Oszuści dzwonią do wybranych osób podając się za pracowników telekomunikacji i pod pretekstem awarii systemu skłaniają ich do wprowadzenia specjalnego kodu, który przekierowywuje na inny numer i tym samym sprawia, że minuta rozmowy może kosztować nawet kilkanaście złotych-ostrzega podkomisarz Katarzyna Dutkiewicz rzecznik prasowy KPP w Tomaszowie.
Już po raz 21. harcerze, uczniowie i ich nauczyciele, piotrkowscy parlamentarzyści, przedstawiciele lokalnego samorządu będą kwestować na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat