Woda i ścieki w Rozprzy nie zdrożeją. Wójt Ryszard Witek przekonał do tego Radę Gminy. Rosnące koszty produkcji pokryte zostaną z budżetu gminy.
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu DK8 z Meszczami zostanie uruchomiona najpóźniej do końca miesiąca.
Remont MOK-u od kuchni
14.07.2008 16:39
Remont MOK-u od kuchni
Sześć miesięcy ciężkiej pracy, setki trudnych negocjacji, ponad sześćdziesiąt pomieszczeń i sześć zgubionych kilogramów dyrektora piotrkowskiego MOK-u. Tak wygląda bilans liczbowy tuż przy końcu remontu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Z jakimi problemami budowlanymi musiał zmierzyć się dyrektor placówki i kiedy zobaczymy pierwszy spektakl Teatru Jaracza w Piotrkowie na nowej scenie? - Już we wstępnej fazie pracy przy projekcie było wiele problemów, z którymi musieliśmy się uporać - opowiada Jacek Sokalski oraz jego pracownicy.
12 razy interweniowała piotrkowska Straż Pożarna podczas niedzielnej burzy.
Wkrótce proces w sprawie śmierci Kulbata
80 tomów akt, pięć napadów na właścicieli kantorów w południowej Polsce, pięć ofiar śmiertelnych, w tym Wojciech Kulbat, piotrkowski radny prowadzący kantor w DH Sezam. Za te zbrodnie, a także za napaść na dwie kolejne ofiary, które cudem przeżyły, w tym żonę Wojciecha Jolantę K., odpowiadać mają trzy osoby, którym grozi nawet dożywocie. Akt oskarżenia trafił już do sądu.
Concordia zagra jednak w drugiej lidze! Zdecydowała fuzja Groclinu z Polonią.
20-latek był poszukiwany listem gończym od blisko 2 lat. Czekała go odsiadka za drobne kradzieże. Ale wymiarowi sprawiedliwości nie udawało się go ująć.
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 484 Bełchatów - Kamieńsk.
Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie muszą płacić za postój w strefach płatnego parkowania. Nie są i nigdy nie byli z tych opłat zwolnieni.
Remont odcinka krajowej "dwunastki" pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na finiszu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat