Policjanci zatrzymali 18-letniego pirata. Już usłyszał zarzuty. Za nielegalne kopiowanie może posiedzieć do 5 lat.
Wyłudzili z banków około 160 tys. złotych. Działali metodą ”na słup”. W oszustwo zamieszanych było kilkanaście osób.
Straż Miejska ostrzega przed karami
Pouczenia, a nawet mandaty w wysokości 500 złotych mogą dostać osoby, które zaparkują samochód w Rynku Trybunalskim bądź uliczkach na piotrkowskiej Starówce.
Piotrków: Droższe parkowanie
Weszły w życie nowe stawki opłat za korzystanie ze strefy płatnego parkowania. Zadecydowali o tym radni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Kilkudniowe śledztwo przyniosło efekty. W ręce piotrkowskich policjantów wpadli sprawcy rozboju, którzy na ulicy Jagiellońskiej zaatakowali 31-letniego mieszkańca Piotrkowa.
Była pijana i opiekowała się swoimi dziećmi. Policjanci z Tomaszowa wezwani zostali wczoraj wieczorem do jednego z domów na terenie miasta. Zastali mocno pijaną 25-letnią kobietę. Tłumaczyła się pierwszą rocznicą urodzin córeczki.
Disco polo powraca do Piotrkowa?
Całkiem niedawno słuchanie, tańczenie, a nawet choćby przyznanie się do jakiegokolwiek kontaktu z muzyką disco polo w wielu kręgach uchodziło za klasyczny "obciach". Czasy się jednak zmieniają. Widać to w dyskotekach naszego regionu. Piotrkowianie znów bawią się przy "Jesteś szalona mówię ci", "Niech żyje wolność i swoboda" czy "O tobie kochana".
W szpitalu zgwałcono ośmiolatka?
Ośmioletni Patryk z Piotrkowa był bity i gwałcony w jednym z łódzkich szpitali. Takie zawiadomienie do piotrkowskiej policji złożyła matka chłopca. Rozpoczęte śledztwo wykaże, czy rzeczywiście w szpitalu psychiatrycznym molestowano ośmiolatka. W połowie lipca mama Patryka odebrała telefon ze szpitala, w którym przebywał jej syn. - Proszę natychmiast przyjechać ...
Przymusu nie ma, ale jak na razie oficjalnie nic w tej sprawie nie wiadomo. Mundurki szkolne, bo o nich mowa zdaniem jednych nadal są obowiązkowe, inni pozostawiają decyzję rodzicom uczniów. Tak będzie np. w Szkole Podstawowej numer 16 w Piotrkowie, gdzie dyrektor Robert Bednarek czeka na pierwszy dzwonek i opinie rodziców.
Źle oceniła odległość i zginęła na miejscu. Do wypadku doszło w miejscowości Józefów w powiecie radomszczańskim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat