Wczoraj w godzinach południowych tomaszowscy policjanci złapali w parku grupkę nieletnich, którzy "raczyli się" alkoholem. Z tego grona 15-latka miała w organizmie promil alkoholu. Z kolei pijanego 14-latka zabrano do szpitala.
Coraz mniej bezpiecznie na placach budowy. Drastycznie rośnie ilość wypadków w tych miejscach. W minionym półroczu bieżącego roku w powiecie piotrkowskim, bełchatowskim, tomaszowskim, opoczyńskim i radomszczanskim doszło aż do 9-ciu wypadków, czyli tyle samo co w całym ubiegłym roku. W dwóch przypadkach były to ofiary śmiertelne.
Wyrzucili psa z drugiego piętra, a gdy okazało się, że zwierzę po upadku jeszcze żyje zeszli na dół i dobili czworonoga. Tego bestialskiego czynu dopuścili się mieszkańcy Tomaszowa.
Od dzisiaj drożeją bilety za przejazd piotrkowską komunikacją miejską. Za bilet normalny pasażer zapłaci o 30 gr więcej, czyli 2 złote. Ulgowy kosztuje złotówkę.
Pracownicy Fabryki Maszyn Górniczych Pioma spotkali się wczoraj z właścicielem grupy Famur. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Fm Jacek Domogała poinformował załogę o tym, że prawdopodobnie od 1-ego września co najmniej 130-stu pracowników straci posady. Wypowiedzenia otrzymają głównie pracownicy umysłowi.
Samorząd Piotrkowa, który w granicach miasta jest zarządcą DK nr 12, naruszył rozporządzenie w sprawie zarządzania ruchem na drogach i spowodował jego zakłócenia - stwierdził w odpowiedzi na interpelację posła Artura Ostrowskiego wiceminister infrastruktury Zbigniew Rapciak.
Zmiany personalne na stanowiskach dyrektorów piotrkowskich szkół. Od września w kilku placówkach oświatowych na terenie Piotrkowa zmienią się dyrektorzy.
Wytapiają tłuszcz, zatruwają powietrze
Niewyobrażalny smród rozchodzący się po całej okolicy – to uciążliwość, z którą muszą borykać się nie tylko mieszkańcy osiedla Wronia. Z takimi samymi problemami męczą się mieszkańcy ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Pobliska firma zajmująca się wytopem tłuszczów wieprzowych zatruwa powietrze w najbliższej okolicy. – Wieczorami i w nocy nie można nawet otworzyć okna, taki jest smród. A trudno spać przy zamkniętych oknach latem. Nie da się mieszkać w takich warunkach. Sytuacja ta trwa od ok. roku. Nikt nie wie, co to jest za firma. Nie ma tam żadnej tablicy ani szyldu – protestują mieszkańcy.
O 14.00 rozpoczęło się spotkanie informacyjne zarządu FMG Pioma z pracownikami.
Kryta pływalnia: Nie ma zagrożenia katastrofą
Znane są pierwsze, nieoficjalne wnioski ekspertyzy niecki, którą na zlecenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykonała wrocławska firma Euro Projekt.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat