Nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoją ośmiomiesięczną wnuczką - taką informacę usłyszał przez telefon dyżurny bełchatowskiej policji.
Choć 3 miesiące temu podinspektor Bartosz Głowacki z Komendy Miejskiej Policji, na łamach Tygodnia Trybunalskiego wypowiadał się, że przygotowywane są pomieszczenia na ten cel, to okazuje się, że miasta nie stać jednak na taką inwestycję.
Złotą biżuterię oraz dwa tysiące złotych straciła piotrkowianka, która wpuściła do swojego mieszkania obcego mężczyznę w czarnym uniformie.
Radio Strefa FM otrzymało oświadczenie Grupy FAMUR. Publikujemy je w całości.
Czipy dla psów nie zdały egzaminu
"Znaleziono na Krakowskim Przedmieściu psa sznaucera miniaturkę z czerwoną obrożą", "Zaginął jamnik na Rzemieślniczej". "Bezpański pies błąkający się na Wroniej ugryzł dziecko". Takie ogłoszenia i informacje latem to norma w naszym mieście. Pomocne w rozwiązaniu tych problemów miało stać się elektroniczne oznakowanie psów. Mimo że od akcji czipowania psów minęło już trochę czasu, sytuacja z bezdomnymi i zaginionymi psami niewiele się poprawiła. Czy powodem jest nieświadomość ludzi, czy w większości niewykorzystane czytniki?
4 miliony złotych, zamiast pierwotnie planowanych 700 tysięcy, ma wyłożyć miasto na utworzenie nowej spółki wodno-kanalizacyjnej.
- Jesteśmy zaniepokojeni brakiem informacji, nie wiemy tak naprawdę co dzieje się obecnie w fabryce oraz jaki jest powód zwolnienia prezesa Lucjana Dukały - mówią związkowcy z Piomy.
Wznowione zostały prace związane z budową obwodnicy miasta. Jest szansa, że po ostatnich opóźnieniach prac inwestycja będzie już teraz realizowana bez przeszkód.
Co po EUROPIE ?
02.07.2008 13:15
W ubiegłym tygodniu zdemontowano stary neon Restauracja Europa budynku na placu Kościuszki. Odżyła dyskusja o tym kultowym miejscu w Piotrkowie. Budynek przygotowywany jest pod inwestycję - powiedział na antenie Strefy FM Andrzej Matuszewski.
Najpierw groził śmiercią, potem przeszedł do rękoczynów. Wcześniej razem pili alkohol.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat