Co wydarzyło się w wieżowcu przy Dmowskiego? (AKTUALIZACJA)
Powybijane szyby w mieszkaniu, rozlana ciecz powodująca przykry zapach - do niepokojącego zdarzenia doszło w jednym z wieżowców przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Dwa dni później przed tym blokiem podpalono samochód marki Audi, który posiadał francuskie numery rejestracyjne. Co dzieje się na blokowisku przy Dmowskiego?
Tomaszów ma nowego wiceprezydenta
Nowym wiceprezydentem Tomaszowa Mazowieckiego została Izabela Śliwińska. Będzie odpowiadała za kulturę, sport, edukacje i sprawy społeczne. Swoją funkcję zacznie pełnić 1 marca.
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy
Miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy, a nieskoordynowane manewry były niebezpieczne dla innych uczestników ruchu drogowego. 56-letniego kierowcę vw golfa z blisko 2 promilami alkoholu w organizmie zatrzymała policja dzięki trzem młodym mieszkańcom gminy Zelów.
Ukradł krasnale, pójdzie do więzienia
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali uciekającego z łupem 30-latka, który skradł gipsowe krasnale oraz rustykalne krzesło sprzed lokalu handlowego w centrum miasta. Odzyskane przedmioty powróciły do prawowitego właściciela, a amator cudzej własności mający już wcześniejsze konflikty z prawem usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Sukces tancerzy Let's Dance
Tancerze zespołu Let's Dance z Piotrkowa zajęli wysokie miejsca w turnieju tańca Mazovia Open 2019 w Pruszkowie.
Bardzo zła jakość powietrza w Piotrkowie [Aktualizacja]
Smog ponownie dał się piotrkowianom we znaki. Od niedzieli normy pyłów w mieście są przekroczone wielokrotnie. W niedzielę stężenie pyłów zawieszonych PM 10 wynosiło 373 uq/m3 (746%), a pyłów PM 2,5 226 uq/m3 (903%). Z mapy airly.eu, która uwzględnia dane zebrane przez zainstalowane w Piotrkowie Trybunalskim czujniki wynikało, że w niedzielę jakość powietrza była bardzo zła. Najgorzej było w centrum (Osiedla Jagiellońska, Krakowskie Przedmieście czy Wysoka/Łódzka). Niewiele lepiej było w poniedziałek wieczorem.
Jak minął pierwszy tydzień ferii?
Pierwszy tydzień ferii zimowych ze świetlicami artystycznymi Miejskiego Ośrodka Kultury już za nami. Emocji było wiele, każdy dzień dostarczał nowych wrażeń. O rozwój talentów i pasji zadbali jak zawsze instruktorzy Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Zakochani w sztuce przyszli na wernisaże
Walentynki już za nami, jednak Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie pamiętał o tych, którzy kochają sztukę. W niedzielę (17.02) odbyły się dwa wernisaże i koncert. Wszystko w ramach Dnia Zakochanych w Sztuce.
Poszukiwany listami gończymi odnaleziony po 12 latach
59-letni mężczyzna pochodzący z Przedborza przez 12 lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listami gończymi. Kryminalni zatrzymali go we Wrocławiu.
„Jak na łyżwy to tylko do Tomaszowa”!
Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim promuje się poprzez teledysk. Wideoklip powstał do utworu „Arena Lodowa” napisanego przez Rafała Chmielewskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat