.Nowoczesna wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?

Strefa FM Poniedziałek, 23 października 201739 7114
Czy .Nowoczesna i Platforma Obywatelska wystawią wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych? Jeśli tak, to kogo zjednoczona opozycja wystawi w wyborach na prezydenta Piotrkowa? - Jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska - tłumaczy Paweł Kowalczyk, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w województwie łódzkim.

- Jesteśmy przygotowani na wystawienie własnego kandydata, czekaliśmy na deklarację liderów, czekamy na ordynację wyborczą, jesteśmy gotowi także na wystawienie kandydatów do wyborów do Rady Miasta - mówił w programie "O tym się mówi". Niewykluczone też, że .Nowoczesna w tym przypadku poprze kandydata Platformy, bo, jak tłumaczył na antenie Strefy FM Paweł Kowalczyk, to większa i dłużej działająca partia polityczna. Na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego działają dwa koła .Nowoczesnej - miejskie i ziemskie. 

 

Przypomnijmy, w miniony weekend w Poznaniu odbyła się konwencja ugrupowania, poświęcona wyborom samorządowym. Lider ugrupowania Ryszard Petru zaproponował, by jedną trzecią kandydatów na prezydentów miast wojewódzkich stanowili kandydaci .Nowoczesnej, a pozostałą część - reszta opozycji. W sobotę w Łodzi odbyła się również krajowa konwencja PO, na której również zadeklarowano gotowość do zjednoczenia opozycji. Do pomysłu poparcia dla kandydatów na prezydentów miast wojewódzkich i burmistrzów przychylił się na naszej antenie również Dariusz Klimczak, wiceprezes PSL-u. - Są indywidualności, które czasem trzeba poprzeć, nie patrząc na szyld partyjny, ale nie ma co oszukiwać wyborców, budując jedną wspólną listę tylko dlatego, że jesteśmy przeciwko PiS-owi - powiedział nam. 

 


Zainteresował temat?

8

12


Komentarze (39)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ZAX ~ZAX (Gość)23.10.2017 11:11

Na nic wysiłki Nowoczesnej i tak większość mieszkańców naszego miasta zagłosuje za obecnym prezydentem.Tutaj nie było obiecanek,liczyły się fakty podczas sprawowania władzy.

810


katotalib ~katotalib (Gość)23.10.2017 14:07

Najważniejsze aby był głęboko wierzący. I aby kierował się wartościami chrześcijańskimi.
Reszta jest mało ważna.
alleluja !!!

413


Nowociasne POlszewiki ~Nowociasne POlszewiki (Gość)24.10.2017 00:19

Nowoczesna i PO.... Ci drudzy już mieli swoje 5 minut i obrócili kraj w ruinę a Ci pierwsi niech dalej Nagą Broń w swoich namiotach kręcą...

94


cynik ~cynik (Gość)24.10.2017 13:53

Prędzej gawrony ,wrony i inne "bestie" zniką z Parku Poniatowskiego niż Nowoczesna czy inna "tradydycyjna" wystawi kanydata na prezydenta miasta. Mogę się zresztą mylić ,gdyż wymienionych stworzeń jakby mniej w piotrkowskiej oazie. Ale może to huligan Ksawery tak narozrabiał ,że ptaszyska wolały się przenieść w bezpieczniejsze miejsce .

61


facebook ~facebook (Gość)24.10.2017 15:11

Może ktoś z lokalnego zarządu .Nowoczesnej? Może Kami Walczak, od pewnego czasu bardzo aktywny w sieci.

14


koral ~koral (Gość)24.10.2017 12:22

Nie ten elektorat to nie Poznań, to miasto emerytów i rencistów z sentymentem do PRL.

23


gość ~gość (Gość)23.10.2017 15:50

to w Piotrkowie jest nowoczesna?

153


koral ~koral (Gość)24.10.2017 12:18

Nie ten elektorat to nie Poznań, to miasto emerytów i rencistów z sentymentem do PRL.

31


mom ~mom (Gość)23.10.2017 14:02

Ja osobiście poprę tego kandydata, który zapewni przeprowadzenie audytu za minione 3 kadencje (12 lat) sprawowania władzy, przez obecnego Prezydenta ! ! ! ........ obecny Zarząd trwoni miejskie fundusze na zbędne utopijne projekty ..........
Tematem audytu winny być, kilkukrotne modernizacje modernizacji wodociągów, kanalizacji, ciepłowni, naprawy-modernizacje ulic, mieszkania komunalne itd.
Służba zdrowia która ma się wspaniale, przychodni w brud, brak kolejek - brak potrzeb inwestycyjnych i tylko kolejne prywatyzacje i kolejka w al. Cmentarne.
Piotrkowskie drogi/ulice wspaniałe równe jak stół i bezkolizyjne, ścieżki rowerowe zapraszają cyklistów, są negatywnym przykładem dla innych miast.
Place zabaw wypasione lecz brak dzieci do zabawy - paranoja .
Opłaty komunalne – woda, ścieki; jedne z najdroższych w Polsce – dlaczego.
Mieszkańcy żyjący w dobrobycie lecz notowani są jako ostatni w rankingu Miast Grodzkich itd.

1710


gość ~gość (Gość)23.10.2017 11:34

Obojętnie kto prezydentem, byleby nie pisomatołek.

723


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat