Poloniści wrócili na boisko

Strefa FM Czwartek, 11 stycznia 20183 17762
Piłkarze piotrkowskiej Polonii wznowili treningi. Od poniedziałku trenują w Hali Relax. W tej chwili nie wiadomo jeszcze kto odejdzie, a kto dołączy do zespołu, przedstawiciele sztabu szkoleniowego zapowiadają jednak kilka niespodzianek. Zespół będzie walczył co najmniej o drugie miejsce w piotrkowskiej klasie okręgowej.

Trener Robert Grzesiuk ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników.

 

 - Przede wszystkim chcieliśmy sprawdzić wydolność chłopaków, dlatego zrobiliśmy im tzw. beep test. Praktycznie wszyscy trenują oprócz chłopaków, którzy są kontuzjowani, Eryk Sulikowski niedługo będzie operowany, nasz kapitan Filip Błażejewski powinien wznowić treningi w marcu, ale w bramce może zastąpić go Łukasz Kulbat, który wrócił po półrocznej przerwie, spowodowanej urazem, jest jeszcze jeden golkiper Kamil Fresel. Póki co nikt nie odszedł, ale nie wiemy jeszcze, czy Batata do nas wróci. Przede wszystkim szukamy środkowego pomocnika - powiedział szkoleniowiec Polonii.

 

W ataku nadal będzie występował m.in. Adrian Malicki, który pod koniec poprzedniej rundy był w kapitalnej dyspozycji, kibice liczą na to, że w rundzie wiosennej będzie podobnie.

 

 - Tegoroczny beet test poszedł mi lepiej niż ten poprzedni, skończyłem go dwa poziomy wyżej, choć mogło być lepiej. Podczas tej świąteczno-noworocznej przerwy starałem się uprawiać sport co najmniej dwa razy w tygodniu, więc czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że utrzymam skuteczność i pomogę zespołowi w zajęciu jak najwyższego miejsca - podsumował Adrian Malicki.

 

W okresie przygotowawczym poloniści rozegrają kilka sparingów, najbliższy 27 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim, przeciwnikiem piotrkowskiego zespołu będzie Pilica Przedbórz. W rundzie wiosennej Polonia będzie walczyć o zajęcie drugiego miejsca w piotrkowskiej okręgówce, pierwsze jest raczej poza zasięgiem, ponieważ piotrkowianie, którzy zakończyli pierwszą część sezonu na 3. pozycji z 24 punktami na koncie, tracą do lidera - RKS Radomsko aż 15 punktów.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

syr ~syr (Gość)14.01.2018 05:44

batata oddaj piłki bo nie ma czym grać

30


gość ~gość (Gość)12.01.2018 06:16

Do trenera panie treneze jak chce pan utrzymac mlodych pilkazy w klubie jak oni nic nie graja i nie maja gdzie trenowac zero meczy zero jakis wyjazdow sparingow itd tu chodzi o caly klub juniorzy zero maja przygotowania moze cos zrobicie z tym bo odejda chlopaki

51


Ananas ~Ananas (Gość)11.01.2018 19:15

kibice? dziecinada raczej

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat